Kastamonu - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 86,14TL
Yolculuk süresi 8 sa 20 dk
Günlük bağlantılar 17
İlk kalkış: 08:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 406km

Kastamonu konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Kastamonu İstanbul arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Kastamonu konumundan İstanbul konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 15,72 TL iken, Kastamonu konumundan İstanbul konumuna, 13,41 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Kastamonu konumundan İstanbul konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Kastamonu Otogarı ve İSTANBUL (Alibeyköy) and İSTANBUL (Esenler) istasyonlarını kullanırlar.

Kastamonu ilinden İstanbul iline otobüsler


Kastamonu konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Kastamonu ve İstanbul arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Kastamonu konumundan İstanbul konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kastamonu konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 11 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 11 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Kastamonu - İstanbul hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Kastamonu konumundan ayrılan ilk otobüs saat 08:07 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 8 hours and 22 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 8 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Kastamonu konumundan İstanbul konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Efe Tur ile de, Kastamonu konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.