Diyarbakır - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 131,40TL
Yolculuk süresi 21 saat
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 20:30
Mesafe 1026km

Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Diyarbakır İstanbul arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 20,50 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 20,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Diyarbakır ve İstanbul konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Diyarbakır konumundan İstanbul konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Diyarbakır Otogarı ve Harem Otogarı and Esenler Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Diyarbakır - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
353,72 TL301,68 TL256,29 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 206,95 TL203,20 TL Tümünü gör Tümünü gör

Diyarbakır ilinden İstanbul iline otobüsler


Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. İstanbul konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 36 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 36 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Diyarbakır konumundan ayrılan ilk otobüs saat 13:08 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 20:08 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 21 hours sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 18 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Diyarbakır - İstanbul hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Star Diyarbakir, Diyarbakır Barış Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Özlem Batman Turizm, Öz Diyarbakir and Lider Siirt Turizm ile de, Diyarbakır konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.