Bursa - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 43 TL
Yolculuk süresi 2 sa 55 dk
Günlük bağlantılar 205
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 92km

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Bursa konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 62,13 TL iken, Bursa konumundan İstanbul konumuna, 6,70 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Otobüsle İstanbul konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Otogarı and Bursa Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy), Alibeyköy Otogarı and Esenler Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.


Bursa İstanbul arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Bursa İstanbul arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 121 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 121 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 00:07 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:11 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 hours and 55 minutes iken, en hızlı seferler sizi 2 hours and 45 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan İstanbul konumuna götürür?

Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım and Metro Turizm ile Bursa İstanbul arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.