Bursa - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,88TL
Yolculuk süresi 2 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 116
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 92km

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Bursa konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 22,24 TL iken, Bursa konumundan İstanbul konumuna, 5,43 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Otobüsle İstanbul konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, İstanbul konumundaki İSTANBUL (Esenler) and İSTANBUL (Alibeyköy) istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Bursa - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
47 TL Tümünü gör 45 TL44 TL45 TL50 TL45 TL
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 1.241 TL

Bursa İstanbul arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Bursa İstanbul arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 63 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 63 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 11:01 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 11:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 hours and 51 minutes iken, en hızlı seferler sizi 2 hours and 45 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan İstanbul konumuna götürür?

Balıkesir Uludağ, Anadolu Ulaşım and Pamukkale Turizm ile Bursa İstanbul arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.