Bursa - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65,24 TL
Yolculuk süresi 3 sa 1 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış 02:45
Son kalkış 11:30
Mesafe 92 km

Virail ile Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan İstanbul konumuna 58,68 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 85,74 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör 91,02 TL Tümünü gör Tümünü gör 65,24 TL Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden İstanbul iline otobüsler

Bursa konumundan İstanbul konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 3 sa 13 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi İstanbul konumuna :15 dak gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 12:30 olduğunda sonuncusu ise saat 11:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa İstanbul arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan İstanbul konumuna seyahatleriniz için her gün 16 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 16 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 16 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 16 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.