Bursa - İstanbul arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41,43TL
Yolculuk süresi 2 sa 53 dk
Günlük bağlantılar 205
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 92km

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Bursa konumundan İstanbul konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan İstanbul konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Bursa - İstanbul istikametindeki otobüs hatları Otogarı and Bursa Otogarı istasyonundan kalkar ve İSTANBUL (Esenler), İSTANBUL (Alibeyköy), Alibeyköy Otogarı and Esenler Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Bursa - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 68 TL Tümünü gör 67 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa konumundan İstanbul konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 85 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 85 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Bursa - İstanbul hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Bursa konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 2 hours and 47 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 2 hours and 45 minutes olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 00:07 olduğunda ,sonuncusu ise 23:07 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan İstanbul konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm, Anadolu Ulaşım and Metro Turizm ile de, Bursa konumundan İstanbul konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.