Otobüs Karabük - Zonguldak ₺30,74'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺30,74

Karabük - Zonguldak arası otobüs yolculuğu

Karabük'dan Zonguldak'ye otobüs ile yolculuk 74,97 km'dir ve 1 sa. 30 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:15'de ve sonuncusu 09:15'dedir. Karabük'dan Zonguldak'ye otobüs ile en az ₺30,74 veya en fazla ₺95,73 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺30,74.

En düşük fiyat₺30,74
Yolculuk Süresi1 sa. 30 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺30,74
En yüksek fiyat₺95,73
İlk Kalkış09:15
Son Kalkış09:15
Mesafe74,97 km
KalkışKarabük
VarışZonguldak
FirmaLüks KahramanMaraş Turizm

Karabük konumundan Zonguldak konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail sayesinde, birkaç adımda Karabük konumundan Zonguldak konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Karabük konumundan Zonguldak konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Karabük konumundan Zonguldak konumuna, sadece ₺30,74 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺87,26 civarındadır.

Zonguldak konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Karabük Zonguldak arası yolculuk 1 sa. 30 dk. kadar sürer. İlk otobüs Karabük konumundan 09:15 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 09:15 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Otobüsle Karabük konumundan Zonguldak konumuna ulaşmak ortlama 1 sa. 30 dk. kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :1 sa. 15 dk. olur. İlk otobüs Karabük konumundan saat 09:15 olduğunda ,sonuncusu ise 09:15 olduğunda hareket eder.

Karabük konumundan Zonguldak konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Karabük konumundan Zonguldak konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 1 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Her gün, Karabük konumundan Zonguldak konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Karabük - Zonguldak arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Karabük - Zonguldak arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Karabük - Zonguldak arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Karabük - Zonguldak seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Karabük'den Zonguldak'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Karabük - Zonguldak otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺207,84, ortalama ₺248,58 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺273,74 kadar olabilir.

Zonguldak konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Zonguldak konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Karabük - Zonguldak CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
5.25kg
Otobüs
5.62kg
Uçak
14.99kg
araba
12kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Karabük şehrinden Zonguldak şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine giden bir otobüs bileti, ₺87,26'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺30,74 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Karabük ile Zonguldak arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Karabük ile Zonguldak arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺30,74'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Karabük ve Zonguldak arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Karabük şehriyle Zonguldak şehri arası mesafe 74,97 km'dir.
Karabük ve Zonguldak arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Karabük ile Zonguldak yolculuk ortalama olarak 1 sa. 30 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 15 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Karabük ile Zonguldak arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Karabük konumundan Zonguldak istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine en erken otobüs 09:15 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Karabük konumundan Zonguldak istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine en son otobüs 09:15 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺30,74 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Karabük ile Zonguldak arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Karabük ve Zonguldak arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 15 dk.'dır.
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Karabük ile Zonguldak arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Karabük ile Zonguldak arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Karabük şehrinden Zonguldak şehrine olan otobüs yolculuğu 5.62kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Karabük'dan yerele geçin

Trend rotalar

Karabük'dan hafta sonu kaçamakları

Karabük'dan diğer hedefler

Zonguldak iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar