• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Karabük - Kayseri arası otobüs bulun En ucuz fiyat 98,31 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Kayseri şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Karabük konumundan Kayseri konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Karabük konumundan Kayseri konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Karabük konumundan Kayseri konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Karabük konumundan Kayseri konumuna 98,31 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 114,26 TL civarındadır.

Karabük ile Kayseri ile otobüs

En iyi fiyat 98,31 TL
Yolculuk süresi 7 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 15:30
Son kalkış 18:00
Mesafe 367 km

Otobüs ile Seyahat Detayları

Rotalar
2
Firma
2
En düşük
98,31 TL
En yüksek
131,11 TL

Karabük - Kayseri

Aylık

Ayın en iyi fiyatları

Beydağı Turizm-logo
Beydağı Turizm
Süre: 7 sa 30 dk
KARABÜK - Destination stop
18:00 - 01:30
113,80 TL

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 15:30 kalkarken, sonuncusu saatler 18:00 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 7 sa 52 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :7 sa 30 dk kadar düşürür.

Karabük Kayseri arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Karabük konumundan Kayseri konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Karabük konumundan Kayseri konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Kayseri konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Karabük konumundan Kayseri konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.