Konya - Kayseri arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 4 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 37
İlk kalkış: 00:45
Son kalkış: 23:59
Mesafe 279km

Konya konumundan Kayseri konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Konya konumundan Kayseri konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konya konumundan Kayseri konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 17,38 TL iken, Konya konumundan Kayseri konumuna, 6,59 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Konya konumundan Kayseri konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, KONYA ve Kayseri Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Konya - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 327 TL Tümünü gör Tümünü gör

Konya ilinden Kayseri iline otobüsler


Konya Kayseri arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Konya konumundan Kayseri konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Konya konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Kayseri konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 00:04 kalkarken, sonuncusu saatler 15:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 38 hours and 45 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 3 hours and 54 minutes kadar düşürür.

Konya - Kayseri hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Konya konumundan Kayseri konumuna, ortaklarımızdan Öz Sivas Seyahat, Yeni Aksaray Seyahat, Tokat Yıldızı and Lüks Ereğli otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.