Ankara - Kayseri arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 28 TL
Yolculuk süresi 4 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 85
İlk kalkış: 01:15
Son kalkış: 23:59
Mesafe 262km

Ankara konumundan Kayseri konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Ankara konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Ankara konumundan Kayseri konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Kayseri konumuna ortalama otobüs biletleri 22,06 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Ankara konumundan Kayseri konumuna, 4,36 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Otobüsle Kayseri konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Ankara konumundan Kayseri konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, ANKARA and Aşti ve Kayseri Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Ankara - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
1.028 TL338 TL330 TL335 TL344 TL336 TL308 TL
Tümünü gör Tümünü gör 34 TL Tümünü gör 93 TL Tümünü gör Tümünü gör

Ankara konumundan Kayseri konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ankara konumundan Kayseri konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara - Kayseri hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Ankara konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:08 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 4 hours and 35 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 4 hours and 20 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Ankara konumundan Kayseri konumuna götürür?

RH Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat, Medine Turizm, Süha Turizm, Şanal Kırşehir Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm and Metro Turizm ile Ankara Kayseri arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.