Antalya - Kayseri arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 68 TL
Yolculuk süresi 9 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 15
İlk kalkış: 09:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 467km

Antalya konumundan Kayseri konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Antalya konumundan Kayseri konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Antalya konumundan Kayseri konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Antalya konumundan Kayseri konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 16,58 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 10,64 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Antalya konumundan Kayseri konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Antalya konumundan ANTALYA istasyonundan hareket eden otobüsler, Kayseri konumundaki Kayseri Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 413 TL Tümünü gör Tümünü gör

Antalya ilinden Kayseri iline otobüsler


Antalya Kayseri arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Antalya konumundan Kayseri konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Kayseri konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 3 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Antalya - Kayseri hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Kayseri konumuna hareket eden ilk otobüs saat 09:04 kalkarken, sonuncusu saatler 22:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 31 hours and 59 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 7 hours and 43 minutes kadar düşürür.

Antalya konumundan Kayseri konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Iğdırlı Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Vangölü, RH Turizm, Esadaş, Sıla Özlem Seyahat and Yeni Aksaray Seyahat ile Antalya Kayseri arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.