Otobüs Antalya - Denizli ₺144,69'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺144,69

Antalya - Denizli arası otobüs yolculuğu

Antalya'dan Denizli'ye otobüs ile yolculuk 171,89 km'dir ve 3 sa. 30 dk. sürer. Her gün 18 bağlantıları vardır, ilk kalkış 01:00'de ve sonuncusu 23:59'dedir. Antalya'dan Denizli'ye otobüs ile en az ₺144,69 veya en fazla ₺182,25 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺144,69.

En düşük fiyat₺144,69
Yolculuk Süresi3 sa. 30 dk.
Günlük Bağlantı18
En düşük fiyat₺144,69
En yüksek fiyat₺182,25
İlk Kalkış01:00
Son Kalkış23:59
Mesafe171,89 km
KalkışAntalya
VarışDenizli
FirmaKâmil Koç, FlixBus

Antalya - Denizli Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Antalya konumundan Denizli konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Antalya konumundan Denizli konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Antalya konumundan Denizli konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Antalya konumundan Denizli konumuna ₺144,69 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺166,42 civarındadır.

Antalya konumundan Denizli konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Antalya konumundan Denizli konumuna otobüsle ulaşmanız 3 sa. 30 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 01:00, sonuncusu ise saatler 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır. Denizli konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:00 kalkarken, sonuncusu saatler 23:59 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 3 sa. 30 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :2 sa. 50 dk. kadar düşürür.

Gün içinde Antalya Denizli arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Denizli konumuna seyahatleriniz için her gün 18 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 18 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Antalya konumundan Denizli konumuna otobüsle 18 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Antalya ile Denizli arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Antalya - Denizli arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Antalya - Denizli arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Antalya - Denizli arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Antalya - Denizli seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Antalya şehrinden Denizli şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Antalya'den Denizli'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Antalya - Denizli otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺97,57, ortalama ₺123,07 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺151,32 kadar olabilir.

Denizli konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Denizli konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Antalya - Denizli seyahatinde FlixBus tarafından sunulan hizmetler
Antalya - Denizli arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar FlixBus
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check

Otobüs'a göre Antalya - Denizli CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
12.03kg
Otobüs
12.89kg
Uçak
34.38kg
araba
27.5kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya şehrinden Denizli şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Antalya şehrinden Denizli şehrine giden bir otobüs bileti, ₺166,42'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺144,69 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Antalya ile Denizli arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Antalya ile Denizli arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺144,69'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Antalya ve Denizli arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Antalya şehriyle Denizli şehri arası mesafe 171,89 km'dir.
Antalya ve Denizli arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Antalya ile Denizli yolculuk ortalama olarak 3 sa. 30 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 50 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Antalya konumundan Denizli istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Antalya - Denizli güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kâmil Koç and FlixBus.
Antalya şehrinden Denizli şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Antalya ile Denizli arası günde ortalama 18 bağlantı bulunur.
Antalya konumundan Denizli istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Antalya şehrinden Denizli şehrine en erken otobüs 01:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Antalya konumundan Denizli istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Antalya şehrinden Denizli şehrine en son otobüs 23:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Antalya şehrinden Denizli şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺144,69 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Antalya şehrinden Denizli şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Antalya şehrinden Denizli şehrine gitmek için ortalama 18 doğrudan bağlantı vardır.
Antalya ile Denizli arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Antalya ve Denizli arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 50 dk.'dır.
Antalya şehrinden Denizli şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Antalya ile Denizli arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Antalya ile Denizli arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Antalya şehrinden Denizli şehrine olan otobüs yolculuğu 12.89kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Antalya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Antalya'dan hafta sonu kaçamakları

Antalya'dan diğer hedefler

Denizli iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar