Otobüs Amasya - İstanbul ₺392,85'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺392,85

Amasya - İstanbul arası otobüs yolculuğu

Amasya'dan İstanbul'ye otobüs ile yolculuk 580,99 km'dir ve 10 sa. 37 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 05:30'de ve sonuncusu 20:59'dedir. Amasya'dan İstanbul'ye otobüs ile en az ₺392,85 veya en fazla ₺542,33 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺392,85.

En düşük fiyat₺392,85
Yolculuk Süresi10 sa. 37 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺392,85
En yüksek fiyat₺542,33
İlk Kalkış05:30
Son Kalkış20:59
Mesafe580,99 km
KalkışAmasya
Varışİstanbul
FirmaKâmil Koç, Metro Turizm

Amasya - Istanbul Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Amasya konumundan İstanbul konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Amasya konumundan İstanbul konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Amasya konumundan İstanbul konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Amasya konumundan İstanbul konumuna ₺392,85 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺432,98 civarındadır.

İstanbul konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Amasya konumunu saat 05:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 20:59. Yolculuk ortalama 10 sa. 37 dk. kadar sürer. Otobüsle Amasya konumundan İstanbul konumuna ulaşmak ortlama 10 sa. 37 dk. kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :9 sa. 45 dk. olur. İlk otobüs Amasya konumundan saat 05:30 olduğunda ,sonuncusu ise 20:59 olduğunda hareket eder.

Amasya konumundan İstanbul konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Amasya konumundan İstanbul konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 5 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, İstanbul konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Amasya konumundan İstanbul konumuna otobüsle 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Amasya ile Istanbul arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Amasya - İstanbul arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Amasya - İstanbul arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Amasya - İstanbul arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Amasya - İstanbul seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Amasya şehrinden Istanbul şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Amasya'den İstanbul'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Amasya - İstanbul otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺206,18, ortalama ₺354,92 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺465,01 kadar olabilir.

İstanbul konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İstanbul konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Amasya - İstanbul seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
Amasya - İstanbul arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre Amasya - İstanbul CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
40.67kg
Otobüs
43.57kg
Uçak
116.2kg
araba
92.96kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Amasya şehrinden İstanbul şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Amasya şehrinden İstanbul şehrine giden bir otobüs bileti, ₺432,98'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺392,85 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Amasya ile İstanbul arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Amasya ile İstanbul arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺392,85'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Amasya ve İstanbul arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Amasya şehriyle İstanbul şehri arası mesafe 580,99 km'dir.
Amasya ve İstanbul arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Amasya ile İstanbul yolculuk ortalama olarak 10 sa. 37 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Amasya konumundan İstanbul istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Amasya - İstanbul güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kâmil Koç and Metro Turizm.
Amasya şehrinden İstanbul şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Amasya ile İstanbul arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Amasya konumundan İstanbul istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Amasya şehrinden İstanbul şehrine en erken otobüs 05:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Amasya konumundan İstanbul istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Amasya şehrinden İstanbul şehrine en son otobüs 20:59 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Amasya şehrinden İstanbul şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺392,85 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Amasya şehrinden İstanbul şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Amasya şehrinden İstanbul şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Amasya ile İstanbul arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Amasya ve İstanbul arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 45 dk.'dır.
Amasya şehrinden İstanbul şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Amasya ile İstanbul arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Amasya ile İstanbul arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Amasya şehrinden İstanbul şehrine olan otobüs yolculuğu 43.57kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Amasya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Amasya'dan hafta sonu kaçamakları

Amasya'dan diğer hedefler

İstanbul iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar