Amasya - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Samsun şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 22,61TL
Yolculuk süresi 2 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 26
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:30
Mesafe 82km

Amasya konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Amasya konumundan Samsun konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Amasya konumundan Samsun konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Amasya konumundan Samsun konumuna ortalama otobüs biletleri 4,24 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Amasya konumundan Samsun konumuna, 3,52 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Amasya konumundan Samsun konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Amasya konumundan Samsun konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Amasya Otogarı ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Amasya ilinden Samsun iline otobüsler


Amasya konumundan Samsun konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Amasya Samsun arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Amasya konumundan Samsun konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Amasya konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 26 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 12 seferlerinin yanı sıra, direkt 14 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Amasya - Samsun hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Amasya konumundan Samsun konumuna ulaşmak ortlama 3 hours and 43 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 1 hour and 36 minutes olur. İlk otobüs Amasya konumundan saat 01:04 olduğunda ,sonuncusu ise 16:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Amasya - Samsun güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Tokat Yıldızı, Tokat Seyahat and Özlem Cizre Nuh ile de, Amasya konumundan Samsun konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.