Erzurum - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Konya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 77,08TL
Yolculuk süresi 15 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 17:30
Mesafe 794km

Erzurum konumundan Konya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Erzurum konumundan Konya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Erzurum konumundan Konya konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erzurum konumundan Konya konumuna ortalama otobüs biletleri 20,60 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Erzurum konumundan Konya konumuna, 12,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Erzurum konumundan Konya konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Erzurum Otobüs Durağı ve KONYA istasyonlarını kullanırlar.

Erzurum ilinden Konya iline otobüsler


Erzurum ve Konya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Uzun mesafeli otobüs yolculukları çok uzun ve sıkıcı hale gelebilir. Bütçeniz kısıtlaysa, indirimli uçuşları olan havayollarından rezervasyon yaparak yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Gün içinde Erzurum Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzurum konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 12 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 8 seferlerinin yanı sıra, direkt 4 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Erzurum konumundan Konya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Erzurum konumundan saatler 10:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 17:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 59 hours and 30 minutes iken, en hızlı seferler sizi 11 hours and 1 minute gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Erzurum konumundan Konya konumuna götürür?

Iğdırlı Turizm, Esadaş, Lüks Ereğli, Lider Doğu Anadolu Turizm and Patnos Itimat şirketi de, virailin Erzurum konumundan Konya konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.