Otobüs Erzurum - Konya ₺537,91'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺537,91

Erzurum - Konya arası otobüs yolculuğu

Erzurum'dan Konya'ye otobüs ile yolculuk 794,46 km'dir ve 14 sa. 37 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:30'de ve sonuncusu 18:01'dedir. Erzurum'dan Konya'ye otobüs ile en az ₺537,91 veya en fazla ₺679,84 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺537,91.

En düşük fiyat₺537,91
Yolculuk Süresi14 sa. 37 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺537,91
En yüksek fiyat₺679,84
İlk Kalkış07:30
Son Kalkış18:01
Mesafe794,46 km
KalkışErzurum
VarışKonya
FirmaFlixBus, Kâmil Koç

Erzurum - Konya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Erzurum konumundan Konya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Erzurum Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Erzurum konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Erzurum konumundan Konya konumuna, sadece ₺537,91 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺624,06 civarındadır.

Erzurum - Konya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Erzurum konumundan Konya konumuna otobüsle ulaşmanız 14 sa. 37 dk. kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat 07:30, sonuncusu ise saatler 18:01 olduğunda istasyondan ayrılır. İlk otobüs Erzurum konumundan saatler 07:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 18:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 14 sa. 37 dk. iken, en hızlı seferler sizi :13 sa. 14 dk. gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Erzurum konumundan Konya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzurum konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 6 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 4 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 2 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Konya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Erzurum konumundan Konya konumuna otobüsle 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Erzurum ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Erzurum - Konya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Erzurum - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Erzurum - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Erzurum - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Erzurum şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Erzurum'den Konya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Erzurum - Konya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺296,57, ortalama ₺482,01 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺650,76 kadar olabilir.

Konya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bu rotadaki seyahat firmaları

Bu rotadaki seyahat firmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir uzun mesafe otobüs şirketi olan FlixBus, hem Avrupa'da hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet göstermektedir. 2013 yılında kurulan şirket, 30 ülkede 2.500'den fazla noktayı birbirine bağlayan Avrupa'nın en büyük otobüs operatörlerinden biri haline geldi. Almanya menşeli FlixBus, Fransa, İtalya, Danimarka, Hollanda ve Hırvatistan gibi komşu ülkelere hızla yayılırken, Norveç, İspanya ve İngiltere'ye de düzenli seferler sunuyor. FlixBus, uygun fiyatlı fiyatları ve ücretsiz Wi-Fi, elektrik prizleri ve araç içi tuvaletler gibi konforlu olanaklarıyla rahat ve keyifli bir seyahat deneyimi sunuyor.

Erzurum - Konya seyahatinde FlixBus tarafından sunulan hizmetler
Erzurum - Konya arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar FlixBus
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check

Otobüs'a göre Erzurum - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
55.61kg
Otobüs
59.58kg
Uçak
158.89kg
araba
127.11kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum şehrinden Konya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Erzurum şehrinden Konya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺624,06'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺537,91 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Erzurum ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Erzurum ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺537,91'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Erzurum ve Konya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Erzurum şehriyle Konya şehri arası mesafe 794,46 km'dir.
Erzurum ve Konya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Erzurum ile Konya yolculuk ortalama olarak 14 sa. 37 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 14 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Erzurum konumundan Konya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Erzurum - Konya güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: FlixBus and Kâmil Koç.
Erzurum şehrinden Konya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Erzurum ile Konya arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Erzurum konumundan Konya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzurum şehrinden Konya şehrine en erken otobüs 07:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzurum konumundan Konya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzurum şehrinden Konya şehrine en son otobüs 18:01 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzurum şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺537,91 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Erzurum şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Erzurum şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 4 doğrudan bağlantı vardır.
Erzurum ile Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Erzurum ve Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 14 dk.'dır.
Erzurum şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Erzurum ile Konya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Erzurum ile Konya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Erzurum şehrinden Konya şehrine olan otobüs yolculuğu 59.58kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Erzurum'dan yerele geçin

Trend rotalar

Erzurum'dan hafta sonu kaçamakları

Erzurum'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar