Erzurum - Erzincan arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzincan şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29 TL
Yolculuk süresi 3 sa 16 dk
Günlük bağlantılar 27
İlk kalkış: 08:30
Son kalkış: 19:00
Mesafe 153km

Erzurum konumundan Erzincan konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Erzurum konumundan Erzincan konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Erzurum konumundan Erzincan konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Erzurum konumundan Erzincan konumuna, sadece 4,44 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 8,76 TL civarındadır.

Otobüsle Erzincan konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Erzurum konumundan Erzincan konumuna hareket eden otobüsler, Erzurum Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Erzican Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Erzurum ilinden Erzincan iline otobüsler


Erzurum ve Erzincan arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Erzurum ve Erzincan arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Erzurum konumundan Erzincan konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Erzurum konumundan Erzincan konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 27 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 27 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzincan konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Erzurum konumundan ayrılan ilk otobüs saat 08:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 16:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 3 hours and 42 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 2 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Erzurum konumundan Erzincan konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Esadaş, Ağrı Kösedağı Turizm, Doğuş Iğdır Turizm and Dadaş Turizm ile de, Erzurum konumundan Erzincan konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.