Otobüs Erzincan - Konya ₺504,22'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺504,22

Erzincan - Konya arası otobüs yolculuğu

Erzincan'dan Konya'ye otobüs ile yolculuk 642,73 km'dir ve 11 sa. 26 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 10:00'de ve sonuncusu 20:30'dedir. Erzincan'dan Konya'ye otobüs ile en az ₺504,22 veya en fazla ₺895,41 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺504,22.

En düşük fiyat₺504,22
Yolculuk Süresi11 sa. 26 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺504,22
En yüksek fiyat₺895,41
İlk Kalkış10:00
Son Kalkış20:30
Mesafe642,73 km
KalkışErzincan
VarışKonya
FirmaFlixBus, Kâmil Koç

Erzincan - Konya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Erzincan konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Erzincan konumundan Konya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Erzincan konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erzincan konumundan Konya konumuna ortalama otobüs biletleri ₺545,09 tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Erzincan konumundan Konya konumuna, ₺504,22 gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Erzincan - Konya hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Erzincan Konya arası yolculuk 11 sa. 26 dk. kadar sürer. İlk otobüs Erzincan konumundan 10:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 20:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Konya konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:00 kalkarken, sonuncusu saatler 20:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 11 sa. 26 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :10 sa. 45 dk. kadar düşürür.

Gün içinde Erzincan Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Erzincan konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Erzincan ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Erzincan - Konya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Erzincan - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Erzincan - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Erzincan - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Erzincan şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Erzincan'den Konya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Erzincan - Konya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺195,13, ortalama ₺247,52 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺273,74 kadar olabilir.

Konya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bu rotadaki seyahat firmaları

Bu rotadaki seyahat firmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir uzun mesafe otobüs şirketi olan FlixBus, hem Avrupa'da hem de Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet göstermektedir. 2013 yılında kurulan şirket, 30 ülkede 2.500'den fazla noktayı birbirine bağlayan Avrupa'nın en büyük otobüs operatörlerinden biri haline geldi. Almanya menşeli FlixBus, Fransa, İtalya, Danimarka, Hollanda ve Hırvatistan gibi komşu ülkelere hızla yayılırken, Norveç, İspanya ve İngiltere'ye de düzenli seferler sunuyor. FlixBus, uygun fiyatlı fiyatları ve ücretsiz Wi-Fi, elektrik prizleri ve araç içi tuvaletler gibi konforlu olanaklarıyla rahat ve keyifli bir seyahat deneyimi sunuyor.

Erzincan - Konya seyahatinde FlixBus tarafından sunulan hizmetler
Erzincan - Konya arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar FlixBus
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check

Otobüs'a göre Erzincan - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
44.99kg
Otobüs
48.2kg
Uçak
128.55kg
araba
102.84kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan şehrinden Konya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Erzincan şehrinden Konya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺545,09'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺504,22 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Erzincan ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Erzincan ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺504,22'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Erzincan ve Konya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Erzincan şehriyle Konya şehri arası mesafe 642,73 km'dir.
Erzincan ve Konya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Erzincan ile Konya yolculuk ortalama olarak 11 sa. 26 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 10 sa. 45 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Erzincan konumundan Konya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Erzincan - Konya güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: FlixBus and Kâmil Koç.
Erzincan şehrinden Konya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Erzincan ile Konya arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Erzincan konumundan Konya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzincan şehrinden Konya şehrine en erken otobüs 10:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzincan konumundan Konya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzincan şehrinden Konya şehrine en son otobüs 20:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzincan şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺504,22 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Erzincan şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Erzincan şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Erzincan ile Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Erzincan ve Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 10 sa. 45 dk.'dır.
Erzincan şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Erzincan ile Konya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Erzincan ile Konya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Erzincan şehrinden Konya şehrine olan otobüs yolculuğu 48.2kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Erzincan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Erzincan'dan hafta sonu kaçamakları

Erzincan'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar