Erzincan - Erzurum arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzurum şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 21 TL
Yolculuk süresi 2 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 23
İlk kalkış: 01:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 153km

Virail ile Erzincan konumundan Erzurum konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Erzincan konumundan Erzurum konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Erzincan konumundan Erzurum konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erzincan konumundan Erzurum konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 11,03 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 3,24 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Erzincan konumundan Erzurum konumuna hareket eden otobüsler, Erzican Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Erzurum Otobüs Durağı istasyonuna ulaşırlar.

Erzincan ilinden Erzurum iline otobüsler


Erzincan Erzurum arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Erzincan ve Erzurum arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Erzincan konumundan Erzurum konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Erzurum konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 23 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 23 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Erzincan konumundan Erzurum konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Erzincan konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:06 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 04:06 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 2 hours and 45 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 2 hours and 25 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Erzincan konumundan Erzurum konumuna götürür?

Erzincan konumundan Erzurum konumuna, ortaklarımızdan Iğdırlı Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Patnos Itimat, Lüks Ereğli and Tokat Seyahat otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.