Erzincan - Batman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Batman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 85,24TL
Yolculuk süresi 9 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 07:31
Son kalkış: 15:30
Mesafe 251km

Virail sizin için, Erzincan konumundan Batman konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Erzincan Batman arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Erzincan konumundan Batman konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Erzincan konumundan Batman konumuna, sadece 13,27 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 15,26 TL civarındadır.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Erzincan konumundan Batman konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Erzican Otobüs Durağı ve Batman Otobüs Durağı istasyonlarını kullanırlar.

Erzincan ilinden Batman iline otobüsler


Erzincan Batman arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Erzincan konumundan Batman konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Erzincan konumundan Batman konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 3 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 0 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 3 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzincan konumundan Batman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Erzincan konumundan ayrılan ilk otobüs saat 07:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 15:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 25 hours and 50 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 8 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs firmaları Erzincan - Batman güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Can Dersim Tuncelililer and Star Diyarbakir ile de, Erzincan konumundan Batman konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.