Otobüs Erzincan - Elâzığ ₺148,74'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺148,74

Erzincan - Elâzığ arası otobüs yolculuğu

Erzincan'dan Elâzığ'ye otobüs ile yolculuk 122,22 km'dir ve 4 sa. 0 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:30'de ve sonuncusu 17:30'dedir. Erzincan'dan Elâzığ'ye otobüs ile en az ₺148,74 veya en fazla ₺155,92 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺148,74.

En düşük fiyat₺148,74
Yolculuk Süresi4 sa. 0 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺148,74
En yüksek fiyat₺155,92
İlk Kalkış08:30
Son Kalkış17:30
Mesafe122,22 km
KalkışErzincan
VarışElâzığ
Firmacan_dersim_tuncelililer

Erzincan konumundan Elâzığ konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Erzincan konumundan Elâzığ konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Erzincan konumundan Elâzığ konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺153,16 iken, Erzincan konumundan Elâzığ konumuna, ₺148,74 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Erzincan - Elâzığ hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Erzincan Elâzığ arası yolculuk 4 sa. 0 dk. kadar sürer. İlk otobüs Erzincan konumundan 08:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 17:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 4 sa. 0 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Elâzığ konumuna :4 sa. 0 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 08:30 olduğunda sonuncusu ise saat 17:30 olduğunda istasyondan ayrılır.

Gün içinde Erzincan Elâzığ arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Elâzığ konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Erzincan konumundan Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Erzincan - Elâzığ arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Erzincan - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Erzincan - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Erzincan - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Erzincan'den Elâzığ'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Erzincan - Elâzığ otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺133,28, ortalama ₺232,90 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺263,06 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Erzincan - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
8.56kg
Otobüs
9.17kg
Uçak
24.44kg
araba
19.56kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine giden bir otobüs bileti, ₺153,16'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺148,74 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Erzincan ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Erzincan ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺148,74'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Erzincan ve Elâzığ arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Erzincan şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 122,22 km'dir.
Erzincan ve Elâzığ arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Erzincan ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 4 sa. 0 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 4 sa. 0 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Erzincan ile Elâzığ arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Erzincan konumundan Elâzığ istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine en erken otobüs 08:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzincan konumundan Elâzığ istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine en son otobüs 17:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺148,74 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Erzincan ile Elâzığ arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Erzincan ve Elâzığ arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 4 sa. 0 dk.'dır.
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Erzincan ile Elâzığ arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Erzincan ile Elâzığ arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Erzincan şehrinden Elâzığ şehrine olan otobüs yolculuğu 9.17kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Erzincan'dan yerele geçin

Trend rotalar

Erzincan'dan hafta sonu kaçamakları

Erzincan'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar