Samsun - Afyon arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 77,08TL
Yolculuk süresi 12 sa 18 dk
Günlük bağlantılar 11
İlk kalkış: 15:00
Son kalkış: 20:30
Mesafe 567km

Virail sizin için, Samsun konumundan Afyon konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Samsun konumundan Afyon konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Samsun konumundan Afyon konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Samsun konumundan Afyon konumuna ortalama otobüs biletleri 19,73 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Samsun konumundan Afyon konumuna, 12,00 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Afyon konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Samsun konumundan Afyon konumuna hareket eden otobüsler, Samsun Otogari istasyonundan kalkar ve AFYON istasyonuna ulaşırlar.

Samsun ilinden Afyon iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Afyon konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Samsun konumundan Afyon konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Samsun konumundan Afyon konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 11 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 11 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Afyon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Samsun konumundan Afyon konumuna ulaşmak ortlama 12 hours and 53 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 11 hours olur. İlk otobüs Samsun konumundan saat 15:08 olduğunda ,sonuncusu ise 19:08 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Samsun - Afyon: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Samsun konumundan Afyon konumuna Ulusoy Seyahat, Lüks Karadeniz, Sahil Seyahat and Ali Osman Ulusoy otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.