Erzincan - Gaziantep arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 97,50TL
Yolculuk süresi 12 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 7
İlk kalkış: 07:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 351km

Virail ile Erzincan konumundan Gaziantep konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Erzincan Gaziantep arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Erzincan konumundan Gaziantep konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erzincan konumundan Gaziantep konumuna ortalama otobüs biletleri 14,84 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Erzincan konumundan Gaziantep konumuna, 14,84 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Erzincan konumundan Gaziantep konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Erzincan konumundan Gaziantep konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Erzican Otobüs Durağı ve Gaziantep Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Erzincan - Gaziantep her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
129 TL Tümünü gör 107 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
538 TL Tümünü gör 506 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Erzincan ilinden Gaziantep iline otobüsler


Erzincan ve Gaziantep arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Erzincan Gaziantep arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Erzincan konumundan Gaziantep konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Erzincan konumundan Gaziantep konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 7 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 3 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 4 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Erzincan - Gaziantep hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Erzincan konumundan saatler 07:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 16 hours and 6 minutes iken, en hızlı seferler sizi 9 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Erzincan - Gaziantep güzergahında hizmet vermektedir?

Erzincan konumundan Gaziantep konumuna Can Dersim Tuncelililer, Turay Seyahat and Esadaş otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.