Bursa - Elâzığ arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 135 TL
Yolculuk süresi 18 sa 12 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 18:00
Mesafe 886km

Virail ile Bursa konumundan Elâzığ konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Bursa konumundan Elâzığ konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Elâzığ konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Elâzığ konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 22,02 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 14,78 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa ve Elâzığ konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Bursa - Elâzığ istikametindeki otobüs hatları Otogarı istasyonundan kalkar ve Elazig Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bursa ilinden Elâzığ iline otobüsler


Bursa Elâzığ arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Elâzığ konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gün içinde Bursa Elâzığ arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 16 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 6 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 10 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa konumundan Elâzığ konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 11:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 18:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 28 hours and 55 minutes iken, en hızlı seferler sizi 17 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Bursa - Elâzığ güzergahında hizmet vermektedir?

Bursa konumundan Elâzığ konumuna Muş Yolu Turizm, Star Diyarbakir, Best Van Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Lider Muş Tur, Öz Diyarbakir and Elazığ Murat Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.