• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Bursa - Elâzığ arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Elâzığ şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail sizin için, Bursa konumundan Elâzığ konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Elâzığ arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Elâzığ konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Elâzığ konumuna, sadece 136,67 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 242,18 TL civarındadır.

Bursa ile Elâzığ ile otobüs

En iyi fiyat 136,67 TL
Yolculuk süresi 17 sa 33 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:30
Son kalkış 12:31
Mesafe 886 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
2
Firma
2
En düşük
136,67 TL
En yüksek
341,68 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 17 sa 30 dk
Otogarı - Elazig Otogarı
12:00 - 05:30
186,15 TL
Flixbus-logo
Flixbus
Süre: 17 sa 29 dk
Bursa bus station - Elazığ bus station
12:31 - 06:00
282,45 TL

Bursa konumundan Elâzığ konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Elâzığ konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:30 kalkarken, sonuncusu saatler 12:31 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 17 sa 33 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :17 sa 29 dk kadar düşürür.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Elâzığ konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Gün içinde Bursa Elâzığ arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Elâzığ konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Bursa konumundan Elâzığ konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.