Bursa - Denizli arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 85,47 TL
Yolculuk süresi 8 sa 6 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 01:00
Son kalkış 11:20
Mesafe 269 km

Virail sizin için, Bursa konumundan Denizli konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Denizli konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Denizli konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Denizli konumuna 85,47 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 99,95 TL civarındadır.

Bursa ilinden Denizli iline otobüsler

Bursa - Denizli hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Bursa konumundan Denizli konumuna ulaşmak ortlama 8 sa 6 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :5 sa 30 dk olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 01:00 olduğunda ,sonuncusu ise 11:20 olduğunda hareket eder.

Bursa Denizli arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Bursa Denizli arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Denizli konumuna seyahatleriniz için her gün 6 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 6 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, Bursa konumundan Denizli konumuna otobüsle 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.