Bursa - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 108,55TL
Yolculuk süresi 8 sa 52 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 08:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 391km

Bursa konumundan Antalya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Antalya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Antalya konumuna, sadece 16,91 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 16,91 TL civarındadır.

Otobüsle Antalya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Antalya konumundaki ANTALYA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
751,63 TL369,30 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
106,17 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden Antalya iline otobüsler


Bursa konumundan Antalya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Bursa ve Antalya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Bursa Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 14 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 11 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 3 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Antalya hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 8 hours and 47 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Antalya konumuna 8 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 08:07 olduğunda sonuncusu ise saat 23:07 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa - Antalya hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Isparta Petrol, Güney Akdeniz Seyahat and Pamukkale Turizm ile de, Bursa konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.