Bursa - Antalya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 93,21 TL
Yolculuk süresi 9 sa 46 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 08:30
Son kalkış 21:00
Mesafe 391 km

Bursa konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Antalya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Antalya konumuna 93,21 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 98,13 TL civarındadır.

Bursa ilinden Antalya iline otobüsler

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 08:30 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 21:00 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 9 sa 46 dk iken, en hızlı seferler sizi :7 sa 1 dk gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Bursa Antalya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bursa konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Antalya konumuna seyahatleriniz için her gün 5 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 5 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Antalya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Bursa konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 5 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.