Bursa - Kırıkkale arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 95 TL
Yolculuk süresi 7 sa 42 dk
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 379km

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 36,51 TL iken, Bursa konumundan Kırıkkale konumuna, 10,42 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa - Kırıkkale istikametindeki otobüs hatları Otogarı istasyonundan kalkar ve Kırıkkale Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bursa ilinden Kırıkkale iline otobüsler


Bursa ve Kırıkkale arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 22 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 14 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Kırıkkale hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 09:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 17:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 8 hours iken, en hızlı seferler sizi 7 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Kırıkkale konumuna götürür?

Star Diyarbakir, Öz Diyarbakir, Lüks Erova Turizm, Özlem Diyarbakır, Beydağı Turizm, Elazığ Hazar Turizm and Lider Muş Tur ile Bursa Kırıkkale arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.