Bursa - Kırıkkale arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 81,01TL
Yolculuk süresi 8 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 22
İlk kalkış: 09:30
Son kalkış: 23:00
Mesafe 379km

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 11,44 TL iken, Bursa konumundan Kırıkkale konumuna, 12,62 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kırıkkale konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa - Kırıkkale istikametindeki otobüs hatları Otogarı istasyonundan kalkar ve Kırıkkale Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Kırıkkale her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 76,26 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden Kırıkkale iline otobüsler


Bursa ve Kırıkkale arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Kırıkkale konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 22 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 14 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Kırıkkale hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 15:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 18:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 17 hours and 55 minutes iken, en hızlı seferler sizi 5 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Kırıkkale konumuna götürür?

Özlem Diyarbakır, Öz Elbistan, Mis Amasya and Elazığ Hazar Turizm ile Bursa Kırıkkale arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.