Bursa - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 120 TL
Yolculuk süresi 14 sa 3 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 11:00
Son kalkış 17:30
Mesafe 648 km

Bursa konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Adana konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Adana konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Adana konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 130,29 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 120 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa ilinden Adana iline otobüsler

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumuna hareket eden ilk otobüs saat 11:00 kalkarken, sonuncusu saatler 17:30 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 14 sa 3 dk kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :12 saat kadar düşürür.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Adana konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Bursa konumundan Adana konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Adana konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Adana konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Bursa konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.