Otobüs Bursa - Adana ₺292,52'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺292,52

Bursa - Adana arası otobüs yolculuğu

Bursa'dan Adana'ye otobüs ile yolculuk 648,87 km'dir ve 12 sa. 55 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 09:00'de ve sonuncusu 19:01'dedir. Bursa'dan Adana'ye otobüs ile en az ₺292,52 veya en fazla ₺460,22 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺292,52.

En düşük fiyat₺292,52
Yolculuk Süresi12 sa. 55 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺292,52
En yüksek fiyat₺460,22
İlk Kalkış09:00
Son Kalkış19:01
Mesafe648,87 km
KalkışBursa
VarışAdana
FirmaKontur Turizm, Metro Turizm

Bursa - Adana Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Bursa konumundan Adana konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Bursa konumundan Adana konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Adana konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Adana konumuna ₺292,52 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺414,57 civarındadır.

Bursa konumundan Adana konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Bursa Adana arası yolculuk 12 sa. 55 dk. kadar sürer. İlk otobüs Bursa konumundan 09:00 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 19:01 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Adana konumuna hareket eden ilk otobüs saat 09:00 kalkarken, sonuncusu saatler 19:01 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 12 sa. 55 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi :12 sa. 5 dk. kadar düşürür.

Bursa konumundan Adana konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Adana konumuna seyahatleriniz için her gün 6 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 6 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Bursa konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 6 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 6 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Bursa ile Adana arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Bursa - Adana arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Bursa - Adana arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Bursa - Adana arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Bursa - Adana seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Bursa şehrinden Adana şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Bursa'den Adana'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Bursa - Adana otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺152,06, ortalama ₺318,21 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺411,81 kadar olabilir.

Adana konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Adana konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Bu rotadaki seyahat firmaları

Bu rotadaki seyahat firmaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Metro Turizm, Türkiye genelinde şehirlerarası ulaşım hizmetleri sağlayan bir Türk otobüs firmasıdır. Şirket 1992 yılında kuruldu ve o zamandan beri ülkedeki en büyük otobüs operatörlerinden biri haline geldi. Metro Turizm, klima, Wi-Fi ve konforlu koltuklarla donatılmış modern bir otobüs filosu işletmektedir. Şirket, standart, lüks ve yataklı koltuklar dahil olmak üzere bir dizi bilet seçeneği sunar. Metro Turizm, yolcuların seyahatlerini önceden planlamalarını ve biletlerini önceden satın almalarını kolaylaştıran online rezervasyon hizmetleri de sunmaktadır. Şirket, müşterilerine güvenli, güvenilir ve uygun fiyatlı ulaşım hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Bursa - Adana seyahatinde Metro Turizm tarafından sunulan hizmetler
Bursa - Adana arası bus ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Metro Turizm
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
food_and_drink Yeme - içme check

Otobüs'a göre Bursa - Adana CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
45.42kg
Otobüs
48.67kg
Uçak
129.77kg
araba
103.82kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa şehrinden Adana şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Bursa şehrinden Adana şehrine giden bir otobüs bileti, ₺414,57'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺292,52 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Bursa ile Adana arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Bursa ile Adana arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺292,52'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Bursa ve Adana arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Bursa şehriyle Adana şehri arası mesafe 648,87 km'dir.
Bursa ve Adana arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Bursa ile Adana yolculuk ortalama olarak 12 sa. 55 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 12 sa. 5 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Bursa konumundan Adana istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Bursa - Adana güzergahı 2 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Kontur Turizm, Metro Turizm and Kâmil Koç.
Bursa şehrinden Adana şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Bursa ile Adana arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
Bursa konumundan Adana istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Adana şehrine en erken otobüs 09:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa konumundan Adana istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Adana şehrine en son otobüs 19:01 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa şehrinden Adana şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺292,52 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Bursa konumundan Adana istikametine gidebilmek için hangi istasyonları kullanabilirim?
Bursa konumundan hareketle Adana istikametine gidebileceğiniz 1 istasyon bulunmaktadır. Bursa Bus Station istasyonundan çıkışınızı sağlayabilir ve Adana Şakirpaşa Airport istasyonuna ulaşabilirsiniz.
Bursa şehrinden Adana şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Bursa şehrinden Adana şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
Bursa ile Adana arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Bursa ve Adana arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 12 sa. 5 dk.'dır.
Bursa şehrinden Adana şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Bursa ile Adana arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Bursa ile Adana arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Bursa şehrinden Adana şehrine olan otobüs yolculuğu 48.67kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Bursa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Bursa'dan hafta sonu kaçamakları

Bursa ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Bursa'dan diğer hedefler

Adana iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar