Bursa - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 183 TL
Yolculuk süresi 14 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 36
İlk kalkış: 11:29
Son kalkış: 21:32
Mesafe 648km

Bursa konumundan Adana konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Adana konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Adana konumuna ortalama otobüs biletleri 70,29 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Adana konumuna, 20,04 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa konumundan Adana konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve ADANA istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Adana iline otobüsler


Bursa ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Son derece ucuz olmasına rağmen Bursa Adana arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Adana konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa konumundan Adana konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 19 hours and 40 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Adana konumuna 9 hours and 6 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 11:04 olduğunda sonuncusu ise saat 16:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Adana konumuna götürür?

Bursa konumundan Adana konumuna Lüks Batman Seyahat, Star Batman, Şanlıurfa Astor, Adıyaman Ünal Turizm, Cizre Nuh İtimat, Çayırağası Turizm and Ben Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.