Antalya - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 90,96TL
Yolculuk süresi 17 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 67
İlk kalkış: 06:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 412km

Antalya konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Antalya konumundan Adana konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Antalya konumundan Adana konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 14,17 TL iken, Antalya konumundan Adana konumuna, 14,17 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan ANTALYA istasyonundan hareket eden otobüsler, Adana konumundaki ADANA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
116,32 TL Tümünü gör Tümünü gör 120,55 TL117,15 TL121,97 TL Tümünü gör
114,33 TL Tümünü gör Tümünü gör 88,14 TL179,74 TL109,64 TL Tümünü gör

Antalya ilinden Adana iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Antalya konumundan Adana konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 67 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 43 seferlerinin yanı sıra, direkt 24 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Antalya konumundan Adana konumuna ulaşmak ortlama 54 hours and 51 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 7 hours and 29 minutes olur. İlk otobüs Antalya konumundan saat 10:04 olduğunda ,sonuncusu ise 21:04 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Antalya - Adana: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Can Dersim Tuncelililer, Has Bingöl, Adıyaman Ünal Turizm, Ben Turizm, Öz Elbistan and Lider Elbistan ile Antalya Adana arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.