Antalya - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 70,53TL
Yolculuk süresi 13 saat
Günlük bağlantılar 67
İlk kalkış: 06:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 412km

Antalya konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Antalya konumundan Adana konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Antalya konumundan Adana konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 29,07 TL iken, Antalya konumundan Adana konumuna, 10,98 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Adana konumundaki Adana Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
116 TL Tümünü gör 163 TL150 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
Tümünü gör 76 TL74 TL75 TL76 TL Tümünü gör Tümünü gör

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Antalya konumundan Adana konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Antalya konumundan Adana konumuna ulaşmak ortlama 40 hours and 24 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 11 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Antalya konumundan saat 10:04 olduğunda ,sonuncusu ise 12:01 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Antalya - Adana: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Can Dersim Tuncelililer, Has Bingöl, Adıyaman Ünal Turizm, Ben Turizm, Öz Elbistan, Lider Elbistan and Beydağı Turizm ile Antalya Adana arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.