Antalya - Adana arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 55 TL
Yolculuk süresi 11 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 67
İlk kalkış: 06:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 412km

Antalya konumundan Adana konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Antalya konumundan Adana konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Antalya konumundan Adana konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 51,17 TL iken, Antalya konumundan Adana konumuna, 8,62 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan ANTALYA istasyonundan hareket eden otobüsler, Adana konumundaki Adana Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Antalya ilinden Adana iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya ve Adana arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Antalya konumundan Adana konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Adana konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Antalya konumundan Adana konumuna ulaşmak ortlama 56 hours and 17 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 7 hours and 29 minutes olur. İlk otobüs Antalya konumundan saat 06:04 olduğunda ,sonuncusu ise 11:04 olduğunda hareket eder.

Otobüs ile Antalya - Adana: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Has Bingöl, Güney Akdeniz Seyahat, Lüks Ereğli and Vangölü ile Antalya Adana arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.