Kahramanmaraş - Adana arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 31 TL
Yolculuk süresi 3 saat
Günlük bağlantılar 35
İlk kalkış: 01:29
Son kalkış: 22:00
Mesafe 155km

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 18,77 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 4,87 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Kahramanmaraş konumundan Adana konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Kahramanmaraş Otogarı ve ADANA istasyonlarını kullanırlar.

Kahramanmaraş ilinden Adana iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 35 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 12 seferlerinin yanı sıra, direkt 23 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kahramanmaraş - Adana hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Adana konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:04 kalkarken, sonuncusu saatler 10:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 2 hours and 32 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 2 hours and 15 minutes kadar düşürür.

Hangi otobüs firmaları Kahramanmaraş - Adana güzergahında hizmet vermektedir?

Virail'in birçok ortağı arasından Has Bingöl, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Öz Elazığlılar Seyahat and Aksu Turizm ile de, Kahramanmaraş konumundan Adana konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.