Adana - Antalya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 67,58TL
Yolculuk süresi 13 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 66
İlk kalkış: 00:45
Son kalkış: 23:59
Mesafe 412km

Adana konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Adana konumundan Antalya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Adana konumundan Antalya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Adana konumundan Antalya konumuna 10,52 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 31,86 TL civarındadır.

Otobüsle Antalya konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Adana - Antalya istikametindeki otobüs hatları Adana Otogarı istasyonundan kalkar ve ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Adana - Antalya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
243 TL225 TL Tümünü gör 197 TL87 TL205 TL242 TL
76 TL76 TL Tümünü gör 76 TL Tümünü gör 75 TL75 TL

Adana ilinden Antalya iline otobüsler


Adana Antalya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Adana Antalya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Adana konumundan Antalya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Adana konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Adana konumundan ayrılan ilk otobüs saat 20:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 20:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 21 hours and 34 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 12 hours and 10 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Adana konumundan Antalya konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Özlem Cizre Nuh, Has Bingöl, Has Diyarbakir, Star Batman, Beydağı Turizm, Star Diyarbakir and Kontur Turizm ile de, Adana konumundan Antalya konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.