Antalya - Ankara arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65 TL
Yolculuk süresi 8 saat
Günlük bağlantılar 46
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 384km

Antalya konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Antalya konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Antalya konumundan Ankara konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Ankara konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüsler, ANTALYA istasyonundan kalkar ve ANKARA and Söğütözü istasyonuna ulaşırlar.

Antalya ilinden Ankara iline otobüsler


Antalya konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya konumundan Ankara konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Antalya konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Ankara konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:03 kalkarken, sonuncusu saatler 15:03 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 8 hours and 15 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 8 hours kadar düşürür.

Antalya konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Antalya konumundan Ankara konumuna Özkaymak, Isparta Petrol and Ali Osman Ulusoy otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.