Antalya - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65,01TL
Yolculuk süresi 8 sa 1 dk
Günlük bağlantılar 46
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 384km

Antalya konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Antalya konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Antalya konumundan Ankara konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Antalya konumundan Ankara konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 30,06 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 10,12 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Antalya - Ankara istikametindeki otobüs hatları ANTALYA istasyonundan kalkar ve ANKARA istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
346 TL197 TL219 TL197 TL Tümünü gör 173 TL179 TL
89 TL80 TL81 TL81 TL Tümünü gör 80 TL81 TL

Antalya ilinden Ankara iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Antalya ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Antalya konumundan Ankara konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 8 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 8 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Antalya - Ankara hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Otobüsle Antalya konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 8 hours kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 7 hours and 45 minutes olur. İlk otobüs Antalya konumundan saat 06:03 olduğunda ,sonuncusu ise 23:01 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs firmaları Antalya - Ankara güzergahında hizmet vermektedir?

Antalya konumundan Ankara konumuna Kanberoğlu Turizm, Lüks Erova Turizm, Isparta Petrol, Efe Tur, Kontur Turizm and Pamukkale Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.