Antalya - Amasya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Amasya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 89,03TL
Yolculuk süresi 14 sa 5 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 15:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 609km

Virail ile Antalya konumundan Amasya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Antalya konumundan Amasya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Antalya konumundan Amasya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya konumundan Amasya konumuna, sadece 13,86 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 18,20 TL civarındadır.

Antalya ve Amasya konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Antalya konumundan Amasya konumuna hareket eden otobüsler, ANTALYA istasyonundan kalkar ve Amasya Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Antalya ilinden Amasya iline otobüsler


Antalya Amasya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Antalya Amasya arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Antalya konumundan Amasya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Amasya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Amasya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 14 hours and 11 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Amasya konumuna 13 hours and 15 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 15:09 olduğunda sonuncusu ise saat 23:09 olduğunda istasyondan ayrılır.

Antalya - Amasya hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Niksarkale Turizm, Mis Amasya and Lüks Erova Turizm şirketi de, virailin Antalya konumundan Amasya konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.