Diyarbakır - Amasya arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Amasya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 83,51TL
Yolculuk süresi 11 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 12
İlk kalkış: 13:30
Son kalkış: 19:30
Mesafe 485km

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Diyarbakır konumundan Amasya konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 17,12 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 13,00 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Diyarbakır Otogarı ve Amasya Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Diyarbakır ilinden Amasya iline otobüsler


Diyarbakır ve Amasya arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 12 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 7 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Diyarbakır konumundan Amasya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Diyarbakır konumundan ayrılan ilk otobüs saat 13:04 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 19:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 15 hours and 44 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 8 hours and 41 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Diyarbakır konumundan Amasya konumuna götürür?

Öz Diyarbakir, Mardin Seyahat, Tokat Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Mis Amasya and Özlem Cizre Nuh şirketi de, virailin Diyarbakır konumundan Amasya konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.