Antalya - Konya arası otobüs bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 70,55TL
Yolculuk süresi 6 saat
Günlük bağlantılar 54
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 191km

Antalya konumundan Konya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Konya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya konumundan Konya konumuna, sadece 10,99 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 10,99 TL civarındadır.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan ANTALYA istasyonundan hareket eden otobüsler, Konya konumundaki Eski Garaj istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
51 TL66 TL68 TL51 TL51 TL68 TL Tümünü gör

Antalya ilinden Konya iline otobüsler


Antalya Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Antalya Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 54 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 54 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 6 hours and 25 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna 5 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 09:03 olduğunda sonuncusu ise saat 14:03 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Antalya konumundan Konya konumuna götürür?

Antalya konumundan Konya konumuna Sıla Özlem Seyahat, Isparta Petrol and Has Diyarbakir otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.