Antalya - Konya arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 39,42TL
Yolculuk süresi 6 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 54
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 191km

Antalya konumundan Konya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Konya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya konumundan Konya konumuna, sadece 6,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 13,73 TL civarındadır.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan Antalya Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Konya konumundaki Eski Garaj and Konya Otogarı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
79 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 68 TL69 TL Tümünü gör

Antalya Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Antalya Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 14 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 5 seferlerinin yanı sıra, direkt 13 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 5 hours and 36 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna 5 hours and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 09:03 olduğunda sonuncusu ise saat 14:08 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Antalya konumundan Konya konumuna götürür?

Antalya konumundan Konya konumuna Sıla Özlem Seyahat, Isparta Petrol, Has Diyarbakir and Vangölü otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.