• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Antalya - Konya arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Konya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Antalya konumundan Konya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Konya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Antalya konumundan Konya konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 80,45 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 40,64 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Seyahat Detayları

En iyi fiyat 75,17 TL
Yolculuk süresi 5 sa 48 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış 09:00
Son kalkış 23:59
Mesafe 191 km
Kontur Turizm-logo
Kontur Turizm
Süre: 6 sa 1 dk
Antalya Otogarı - KONYA
23:59 - 06:00
75,44 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 6 saat
Antalya Otogarı - Konya Otogarı
09:00 - 15:00
79,91 TL
Kontur Turizm-logo
Kontur Turizm
Süre: 6 saat
Antalya Otogarı - KONYA
09:00 - 15:00
79,91 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 6 saat
Antalya Otogarı - Konya Otogarı
12:30 - 18:30
79,91 TL
Kontur Turizm-logo
Kontur Turizm
Süre: 5 sa 30 dk
Antalya Otogarı - KONYA
15:00 - 20:30
79,91 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 6 saat
Antalya Otogarı - Konya Otogarı
17:00 - 23:00
79,91 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 5 sa 30 dk
Antalya Otogarı - Konya Otogarı
22:00 - 03:30
79,91 TL

Antalya konumundan Konya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Otobüsle Antalya konumundan Konya konumuna ulaşmak ortlama 5 sa 48 dk kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre :5 saat olur. İlk otobüs Antalya konumundan saat 16:00 olduğunda ,sonuncusu ise 23:59 olduğunda hareket eder.

Antalya Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Antalya konumundan Konya konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 8 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 8 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Her gün, Antalya konumundan Konya konumuna otobüsle 8 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kalkış istasyonları

ANTALYA
Antalya Otogarı

Varış istasyonları

KONYA
Konya Tren İstasyonu
Konya Otogarı
Logo