Antalya - Konya arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Konya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 44,97TL
Yolculuk süresi 5 sa 33 dk
Günlük bağlantılar 54
İlk kalkış: 00:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 191km

Antalya konumundan Konya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Antalya Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Antalya konumundan Konya konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Antalya konumundan Konya konumuna, sadece 7,00 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 27,54 TL civarındadır.

Konya konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Antalya konumundan ANTALYA and Antalya Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Konya konumundaki Eski Garaj, Konya Otogarı and KONYA istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Antalya - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 69 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Antalya ilinden Konya iline otobüsler


Antalya Konya arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Gün içinde Antalya Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Antalya konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 5 hours and 52 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna 5 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 00:03 olduğunda sonuncusu ise saat 23:06 olduğunda istasyondan ayrılır.

Hangi otobüs hatları sizi Antalya konumundan Konya konumuna götürür?

Antalya konumundan Konya konumuna Özkaymak, Kontur Turizm, Isparta Petrol, Has Diyarbakir and Malatya Zafer Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.