Otobüs Balıkesir - Konya ₺406,47'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺406,47

Balıkesir - Konya arası otobüs yolculuğu

Balıkesir'dan Konya'ye otobüs ile yolculuk 445,46 km'dir ve 9 sa. 51 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:30'de ve sonuncusu 19:00'dedir. Balıkesir'dan Konya'ye otobüs ile en az ₺406,47 veya en fazla ₺617,80 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺406,47.

En düşük fiyat₺406,47
Yolculuk Süresi9 sa. 51 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺406,47
En yüksek fiyat₺617,80
İlk Kalkış04:30
Son Kalkış19:00
Mesafe445,46 km
KalkışBalıkesir
VarışKonya
FirmaKAMİL KOÇ OTOBÜSLERİ A.Ş., Kâmil Koç

Balıkesir - Konya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail ile Balıkesir konumundan Konya konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Balıkesir Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Balıkesir konumundan Konya konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri ₺492,62 iken, Balıkesir konumundan Konya konumuna, ₺406,47 gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Konya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Balıkesir Konya arası yolculuk 9 sa. 51 dk. kadar sürer. İlk otobüs Balıkesir konumundan 04:30 saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler 19:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuğun ortlama süresi 9 sa. 51 dk. kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Konya konumuna :9 sa. 30 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 04:30 olduğunda sonuncusu ise saat 19:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Gün içinde Balıkesir Konya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan Konya konumuna otobüsle ulaşmak isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları bulunmaktadır. Lütfen bu seferlerin içerisinde direkt yolculuk yapacağınız 2 hatları olduğu gibi, en az bir değişiklik yapmanızı gerektiren 0 hatlarının da olduğunu unutmayınız. Özellikle incelediğiniz hatta çok az bağlantı bulunuyor ve bu yolculuğa son dakika karar vermişseniz, bir kez aktarma yapacağınız bir yolculuk, uzun yolculuklar için çok daha uygun olabilir.

Balıkesir konumundan Konya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 2 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Balıkesir ile Konya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Balıkesir - Konya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Balıkesir - Konya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Balıkesir - Konya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Balıkesir - Konya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Balıkesir şehrinden Konya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Balıkesir'den Konya'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Balıkesir - Konya otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺327,86, ortalama ₺412,94 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺472,93 kadar olabilir.

Konya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Konya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Balıkesir - Konya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
31.18kg
Otobüs
33.41kg
Uçak
89.09kg
araba
71.27kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir şehrinden Konya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Balıkesir şehrinden Konya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺492,62'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺406,47 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Balıkesir ile Konya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Balıkesir ile Konya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺406,47'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Balıkesir ve Konya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Balıkesir şehriyle Konya şehri arası mesafe 445,46 km'dir.
Balıkesir ve Konya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Balıkesir ile Konya yolculuk ortalama olarak 9 sa. 51 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Balıkesir konumundan Konya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Balıkesir - Konya güzergahı 1 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: KAMİL KOÇ OTOBÜSLERİ A.Ş. and Kâmil Koç.
Balıkesir şehrinden Konya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Balıkesir ile Konya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Balıkesir konumundan Konya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Balıkesir şehrinden Konya şehrine en erken otobüs 04:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Balıkesir konumundan Konya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Balıkesir şehrinden Konya şehrine en son otobüs 19:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Balıkesir şehrinden Konya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺406,47 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Balıkesir şehrinden Konya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Balıkesir şehrinden Konya şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Balıkesir ile Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Balıkesir ve Konya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 30 dk.'dır.
Balıkesir şehrinden Konya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Balıkesir ile Konya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Balıkesir ile Konya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Balıkesir şehrinden Konya şehrine olan otobüs yolculuğu 33.41kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Balıkesir'dan yerele geçin

Trend rotalar

Balıkesir'dan hafta sonu kaçamakları

Balıkesir ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Balıkesir'dan diğer hedefler

Konya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar