• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Batman - Konya arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Konya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Batman konumundan Konya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Batman Konya arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Batman konumundan Konya konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Batman konumundan Konya konumuna, sadece 100,68 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 125,56 TL civarındadır.

Seyahat Detayları

En iyi fiyat 100,68 TL
Yolculuk süresi 14 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 16:30
Son kalkış 16:30
Mesafe 759 km
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 14 sa 30 dk
Batman otobüs durağı - Konya Otogarı
16:30 - 07:00
133,94 TL

Batman konumundan Konya konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Batman konumunu saat 16:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 16:30. Yolculuk ortalama 14 sa 30 dk kadar sürer.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Konya konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Batman konumundan Konya konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Konya konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Konya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Her gün, Batman konumundan Konya konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

Kalkış istasyonları

Batman otobüs durağı

Varış istasyonları

Konya Otogarı
Logo