Batman - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Samsun şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 118 TL
Yolculuk süresi 13 sa 27 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 10:00
Son kalkış: 16:00
Mesafe 559km

Batman konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Batman konumundan Samsun konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Batman konumundan Samsun konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Batman konumundan Samsun konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 21,36 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 18,38 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Samsun konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Batman - Samsun istikametindeki otobüs hatları Batman Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Samsun Otogari istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Batman ilinden Samsun iline otobüsler


Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Samsun konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Batman konumundan Samsun konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 3 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Samsun konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Samsun konumuna hareket eden ilk otobüs saat 10:04 kalkarken, sonuncusu saatler 16:04 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 42 hours and 21 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 11 hours and 25 minutes kadar düşürür.

Batman konumundan Samsun konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Öz Diyarbakir, Tokat Seyahat and Mis Amasya şirketi de, virailin Batman konumundan Samsun konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.