Kahramanmaraş - Samsun arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 75,03TL
Yolculuk süresi 8 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 17:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 415km

Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 15,78 TL iken, Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna, 11,68 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Kalkış istasyonları hangileridir?

Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Kahramanmaraş Otogarı ve Samsun Otogari istasyonlarını kullanırlar.

Kahramanmaraş ilinden Samsun iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Kahramanmaraş Samsun arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Kahramanmaraş - Samsun hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Otobüsle Kahramanmaraş konumundan Samsun konumuna ulaşmak ortlama 8 hours and 36 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 7 hours and 39 minutes olur. İlk otobüs Kahramanmaraş konumundan saat 17:08 olduğunda ,sonuncusu ise 23:08 olduğunda hareket eder.

Kahramanmaraş - Samsun hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Öz Elbistan, Ulusoy Seyahat, Süha Turizm, Tokat Seyahat and Kanberoğlu Turizm ile Kahramanmaraş Samsun arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.