Batman - Ağrı arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 74,51TL
Yolculuk süresi 6 sa 3 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:58
Mesafe 263km

Virail sizin için, Batman konumundan Ağrı konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Batman konumundan Ağrı konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Batman konumundan Ağrı konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 12,07 TL iken, Batman konumundan Ağrı konumuna, 11,60 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Batman konumundan Ağrı konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Batman konumundan Batman Otobüs Durağı istasyonundan hareket eden otobüsler, Ağrı konumundaki Agri Otobüs Durağı istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bilet fiyatı : Batman - Ağrı her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 541 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Batman ilinden Ağrı iline otobüsler


Batman Ağrı arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Batman konumundan Ağrı konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Ağrı konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 7 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 7 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Ağrı konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Batman konumundan ayrılan ilk otobüs saat 01:09 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 22:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 6 hours sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 6 hours gibi bir sürede tamamlanabilir.

Batman konumundan Ağrı konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Özlem Batman Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Öz Diyarbakir, Öz Doğu Kars and Star Diyarbakir ile de, Batman konumundan Ağrı konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.