Batman - Mardin arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29,29TL
Yolculuk süresi 2 sa 1 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 18:30
Son kalkış: 18:30
Mesafe 72km

Batman konumundan Mardin konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Batman konumundan Mardin konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Batman konumundan Mardin konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 5,12 TL iken, Batman konumundan Mardin konumuna, 4,56 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Otobüsle Mardin konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Batman - Mardin istikametindeki otobüs hatları Batman Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Mardin Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Batman - Mardin her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 845 TL

Batman ilinden Mardin iline otobüsler


Batman Mardin arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Batman ve Mardin arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Batman konumundan Mardin konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Batman konumundan Mardin konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, uzun yolculuklarınız için bir kez aktarma yapacağınız bir sefer, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya son dakika karar verdiğiniz anlarda çok daha uygun olabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız önemle direkt bir sefer tercih etmenizi öneriyoruz.

Mardin konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Batman konumundan Mardin konumuna ulaşmak ortlama 4 hours and 30 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 4 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Batman konumundan saat 18:04 olduğunda ,sonuncusu ise 18:04 olduğunda hareket eder.

Hangi otobüs hatları sizi Batman konumundan Mardin konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Özlem Cizre Nuh ile de, Batman konumundan Mardin konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.