Samsun - Osmaniye arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Osmaniye şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 103,04TL
Yolculuk süresi 11 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 18:30
Son kalkış: 21:30
Mesafe 468km

Virail sizin için, Samsun konumundan Osmaniye konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Samsun Osmaniye arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Samsun konumundan Osmaniye konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Samsun konumundan Osmaniye konumuna, sadece 16,04 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 20,09 TL civarındadır.

Otobüsle Osmaniye konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Samsun konumundan Osmaniye konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Samsun Otogari ve OSMANİYE istasyonlarını kullanırlar.

Samsun ilinden Osmaniye iline otobüsler


Samsun ve Osmaniye arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Samsun konumundan Osmaniye konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Samsun konumundan Osmaniye konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?

Samsun konumundan Osmaniye konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 2 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 2 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Samsun - Osmaniye hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Samsun konumundan ayrılan ilk otobüs saat 18:12 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 21:12 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 11 hours and 45 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 11 hours and 30 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Samsun konumundan Osmaniye konumuna götürür?

Samsun konumundan Osmaniye konumuna Yeni Adana Turizm and Kanberoğlu Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.