Yeniköy, Bursa - Niğde arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Niğde şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 19TL
Yolculuk süresi 12 saat
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 17:15
Son kalkış: 17:15
Mesafe 540km

Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail sayesinde, birkaç adımda Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna 19,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 19,00 TL civarındadır.

Niğde konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna hareket eden otobüsler, YALOVA istasyonundan kalkar ve Niğde Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Yeniköy, Bursa ilinden Niğde iline otobüsler


Yeniköy, Bursa ve Niğde arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Yeniköy, Bursa Niğde arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Gün içinde Yeniköy, Bursa Niğde arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Yeniköy, Bursa - Niğde hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Niğde konumuna hareket eden ilk otobüs saat 17:12 kalkarken, sonuncusu saatler 17:12 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 12 hours kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 12 hours kadar düşürür.

Otobüs ile Yeniköy, Bursa - Niğde: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Yeniköy, Bursa konumundan Niğde konumuna İnan Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.