Malatya - Osmaniye arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Osmaniye şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 59,68TL
Yolculuk süresi 4 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 48
İlk kalkış: 23:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 231km

Virail ile Malatya konumundan Osmaniye konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Malatya konumundan Osmaniye konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Malatya konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 28,53 TL iken, Malatya konumundan Osmaniye konumuna, 9,29 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Malatya ve Osmaniye konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Malatya konumundan Osmaniye konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Malatya Otogarı ve OSMANİYE and Osmaniye Otogarı istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Malatya - Osmaniye her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
77 TL77 TL77 TL Tümünü gör Tümünü gör 77 TL76 TL

Malatya ve Osmaniye arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Malatya konumundan Osmaniye konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Malatya konumundan Osmaniye konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 5 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 5 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Osmaniye konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Malatya konumundan Osmaniye konumuna ulaşmak ortlama 4 hours and 28 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 4 hours and 30 minutes olur. İlk otobüs Malatya konumundan saat 23:03 olduğunda ,sonuncusu ise 23:07 olduğunda hareket eder.

Malatya konumundan Osmaniye konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Lüks Kahramanmaraş Turizm, Medine Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Malatya Zafer Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Esadaş, Elazığ Murat Turizm and Beydağı Turizm ile de, Malatya konumundan Osmaniye konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.