Bursa - Osmaniye arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 194 TL
Yolculuk süresi 15 saat
Günlük bağlantılar 20
İlk kalkış: 11:29
Son kalkış: 21:32
Mesafe 712km

Bursa konumundan Osmaniye konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Bursa konumundan Osmaniye konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 22,64 TL iken, Bursa konumundan Osmaniye konumuna, 21,33 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bursa ve Osmaniye konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Bursa konumundan Otogarı istasyonundan hareket eden otobüsler, Osmaniye konumundaki OSMANİYE istasyonunda yolculuklarını tamamlarlar.

Bursa ilinden Osmaniye iline otobüsler


Bursa ve Osmaniye arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Bu kadar uzun bir yolculuk için size bir önerimiz var: Osmaniye konumuna bir uçak bileti bakabilir ya da bütçeniz kısıtlıysa gece yolculuğu yapabileceğiniz otobüs ve tren seferlerini deneyebilirsiniz. Bu şekilde gün içinde tatilinizin tadını çıkarmak için daha çok zamanınız olur.

Gün içinde Bursa Osmaniye arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Osmaniye konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Osmaniye konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 11:03 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 21:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 21 hours and 38 minutes iken, en hızlı seferler sizi 14 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Bursa - Osmaniye hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Çayırağası Turizm, Hassoy Turizm, Cizre Nuh İtimat, Ben Turizm and Seç Turizm şirketi de, virailin Bursa konumundan Osmaniye konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.