Bursa - Osmaniye arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 194,35 TL
Yolculuk süresi 13 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 20:00
Son kalkış 20:00
Mesafe 712 km

Virail sizin için, Bursa konumundan Osmaniye konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Osmaniye arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Osmaniye konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Osmaniye konumuna, sadece 194,35 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 194,35 TL civarındadır.

Bursa ilinden Osmaniye iline otobüsler

Bursa konumundan Osmaniye konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Bursa konumunu saat 20:00 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 20:00. Yolculuk ortalama 13 sa 30 dk kadar sürer.

Yolunuz çok uzunsa, otobüsle seyahat alternatiflerinden çok daha uzun sürebilir. Osmaniye konumuna kalkan uçaklara bir göz atın: erken rezervasyonla çok ucuz biletler bulmanız mümkün!

Bursa konumundan Osmaniye konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Osmaniye konumuna seyahatleriniz için her gün 1 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 1 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Bursa konumundan Osmaniye konumuna otobüsle 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.