Otobüs Bursa - Osmaniye ₺355,11'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Bursa - Osmaniye arası otobüs yolculuğu

Bursa'dan Osmaniye'ye otobüs ile yolculuk 712,81 km'dir ve 14 sa. 12 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 16:30'de ve sonuncusu 20:31'dedir. Bursa'dan Osmaniye'ye otobüs ile en az ₺355,11 veya en fazla ₺355,11 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺355,11.

En düşük fiyat₺355,11
Yolculuk Süresi14 sa. 12 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺355,11
En yüksek fiyat₺355,11
İlk Kalkış16:30
Son Kalkış20:31
Mesafe712,81 km
KalkışBursa
VarışOsmaniye
FirmaKâmil Koç

Bursa - Osmaniye Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Bursa konumundan Osmaniye konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Eğer Bursa konumundan Osmaniye konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Osmaniye konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Osmaniye konumuna, sadece ₺355,11 gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat ₺355,11 civarındadır.

Bursa - Osmaniye hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

İlk otobüs Bursa konumunu saat 16:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 20:31. Yolculuk ortalama 14 sa. 12 dk. kadar sürer. Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 16:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 20:31 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 14 sa. 12 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :13 sa. 54 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

Bursa konumundan Osmaniye konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Osmaniye konumuna seyahatleriniz için her gün 2 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 2 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Her gün, Bursa konumundan Osmaniye konumuna otobüsle 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hattaki bütün seferlerin direkt hatlar olduğunu göz önünde bulundurunuz. Bu iki şehir arasında aktarmalı bir bağlantı bulunmamaktadır. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Bursa ile Osmaniye arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Bursa - Osmaniye arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Bursa - Osmaniye arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Bursa - Osmaniye arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Bursa - Osmaniye seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Bursa'den Osmaniye'ye ucuz otobüs bileti almak için en iyi zaman

En ucuz Bursa - Osmaniye otobüs biletleri, eğer şanslıysanız ₺223,30, ortalama ₺252,92 gibi düşük fiyatlara bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺273,74 kadar olabilir.

Osmaniye konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Osmaniye konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Bursa - Osmaniye CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
49.9kg
Otobüs
53.46kg
Uçak
142.56kg
araba
114.05kg

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa şehrinden Osmaniye şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine giden bir otobüs bileti, ₺355,11'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺355,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Bursa ile Osmaniye arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Bursa ile Osmaniye arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺355,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Bursa ve Osmaniye arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Bursa şehriyle Osmaniye şehri arası mesafe 712,81 km'dir.
Bursa ve Osmaniye arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Bursa ile Osmaniye yolculuk ortalama olarak 14 sa. 12 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 54 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Bursa ile Osmaniye arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Bursa konumundan Osmaniye istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine en erken otobüs 16:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa konumundan Osmaniye istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine en son otobüs 20:31 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺355,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Bursa ile Osmaniye arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Bursa ve Osmaniye arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 54 dk.'dır.
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Bursa ile Osmaniye arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Bursa ile Osmaniye arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Bursa şehrinden Osmaniye şehrine olan otobüs yolculuğu 53.46kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Bursa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Bursa'dan hafta sonu kaçamakları

Bursa ve yakın bölgelerden uluslararası rotalar

Bursa'dan diğer hedefler

Osmaniye iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar