• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Bursa - Manisa arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Manisa şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Bursa konumundan Manisa konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Bursa konumundan Manisa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Manisa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Manisa konumuna 58,40 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 82,60 TL civarındadır.

Bursa ile Manisa ile otobüs

En iyi fiyat 78,81 TL
Yolculuk süresi 4 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış 03:15
Son kalkış 23:30
Mesafe 226 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
27
Firma
7
En düşük
58,40 TL
En yüksek
114,17 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 3 sa 30 dk
Otogarı - MANİSA
01:00 - 04:30
70,98 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 4 sa 30 dk
Otogarı - MANİSA
11:00 - 15:30
70,98 TL
Sakarya VİB-logo
Sakarya VİB
Süre: 2 sa 40 dk
Otogarı - MANİSA
13:30 - 16:10
70,98 TL
Balıkesir Uludağ-logo
Balıkesir Uludağ
Süre: 4 sa 30 dk
Otogarı - MANİSA
22:00 - 02:30
75,72 TL
Balıkesir Uludağ-logo
Balıkesir Uludağ
Süre: 4 saat
Otogarı - MANİSA
00:30 - 04:30
80,45 TL
Efe Tur-logo
Efe Tur
Süre: 5 saat
Otogarı - MANİSA
02:15 - 07:15
80,45 TL
Balıkesir Uludağ-logo
Balıkesir Uludağ
Süre: 4 saat
Otogarı - MANİSA
10:45 - 14:45
80,45 TL

Bursa - Manisa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 00:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 4 sa 22 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :2 sa 40 dk gibi bir sürede tamamlanabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Bursa Manisa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Manisa konumuna seyahatleriniz için her gün 17 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 17 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Bursa konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 17 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 17 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.