Bursa - Manisa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 58,40 TL
Yolculuk süresi 4 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 16
İlk kalkış 03:45
Son kalkış 23:30
Mesafe 226 km

Bursa konumundan Manisa konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Eğer Bursa konumundan Manisa konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Manisa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Manisa konumuna 58,40 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 63,96 TL civarındadır.

Bursa ilinden Manisa iline otobüsler

Bursa - Manisa hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Bursa konumundan ayrılan ilk otobüs saat 03:45 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 4 sa 11 dk sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :3 saat gibi bir sürede tamamlanabilir.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Gün içinde Bursa Manisa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Manisa konumuna seyahatleriniz için her gün 16 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 16 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Bursa konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 16 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 16 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.