Bursa - Manisa arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 85 TL
Yolculuk süresi 4 sa 19 dk
Günlük bağlantılar 44
İlk kalkış: 00:30
Son kalkış: 23:59
Mesafe 226km

Bursa konumundan Manisa konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Virail sayesinde, birkaç adımda Bursa konumundan Manisa konumuna ulaşmak için en iyi teklifleri bulabilirsiniz. Seyahatinizin tarihini girdikten sonra, gerekli gördüğünüz filtrelerle sonuçları eleyebilir, aralarından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Manisa konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Manisa konumuna, sadece 9,33 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 45,85 TL civarındadır.

Otobüsle Manisa konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Manisa konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Otogarı ve MANİSA istasyonlarını kullanırlar.

Bursa ilinden Manisa iline otobüsler


Bursa Manisa arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bursa konumundan Manisa konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 27 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 27 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa konumundan Manisa konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Manisa konumuna hareket eden ilk otobüs saat 01:07 kalkarken, sonuncusu saatler 12:07 olduğunda harekete geçer. Yolculuk ortalama 4 hours and 12 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılar bu süreyi 3 hours and 30 minutes kadar düşürür.

Otobüs ile Bursa - Manisa: hangi firmalar bu hatta hizmet vermektedir?

Efe Tur şirketi de, virailin Bursa konumundan Manisa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.