Bursa - Batman arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 208 TL
Yolculuk süresi 18 sa 24 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 12:30
Son kalkış: 15:30
Mesafe 1071km

Virail sizin için, Bursa konumundan Batman konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Bursa konumundan Batman konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Batman konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Eğer imkanınız varsa erken rezervasyon yaptırın ya da seyahat tarihlerinizde esnek olmaya çalışın; bu şekilde, bu istikametin ortalama bilet ücretleri 28,14 TL iken, Bursa konumundan Batman konumuna, 22,87 TL gibi bir fiyata bilet bulabilirsiniz.

Bursa ve Batman konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Bursa konumundan Batman konumuna yaptığınız yolculuklarda, otobüsler, Bursa Otobus Duragi ve Batman Otobüs Durağı istasyonlarını kullanırlar.

Bursa ilinden Batman iline otobüsler


Bursa Batman arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Son derece ucuz olmasına rağmen Bursa Batman arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Bursa konumundan Batman konumuna otobüsle yolculuk: bu hatta kaç adet günlük bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Batman konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 4 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 4 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa konumundan Batman konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 12:07 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 15:07 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 21 hours and 45 minutes iken, en hızlı seferler sizi 21 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs hatları sizi Bursa konumundan Batman konumuna götürür?

Bursa konumundan Batman konumuna Star Batman, Siirt Petrol and Özlem Batman Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.