Bursa - Kahramanmaraş arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 146 TL
Yolculuk süresi 15 saat
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 14:30
Son kalkış: 17:30
Mesafe 738km

Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna 16,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 20,49 TL civarındadır.

Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve Kahramanmaraş Otogarı istasyonuna ulaşırlar.

Bursa ilinden Kahramanmaraş iline otobüsler


Bursa Kahramanmaraş arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Son derece ucuz olmasına rağmen Bursa Kahramanmaraş arası otobüsle yolculuk, bir hayli uzun sürebilir. Erken rezervasyon yaptırıp, bütçenize uygun uçak biletleri almayı düşünebilirsiniz.

Gün içinde Bursa Kahramanmaraş arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 3 seferlerinin yanı sıra, direkt 1 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 14:04 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 17:04 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 34 hours iken, en hızlı seferler sizi 16 hours gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Bursa - Kahramanmaraş hattında hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Ak Turizm and Lüks Kahramanmaraş Turizm şirketi de, virailin Bursa konumundan Kahramanmaraş konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.