Bursa - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 74,90 TL
Yolculuk süresi 6 sa 5 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış 02:00
Son kalkış 19:00
Mesafe 282 km

Virail sizin için, Bursa konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Bursa konumundan Aydın konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Bursa konumundan Aydın konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Biletinizi ayırtmak için çok uzun süre beklemeyin: erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde Bursa konumundan Aydın konumuna, sadece 74,90 TL gibi bir ücretle sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarih daha belli değilse, bu istikametteki ortalama fiyat 105,97 TL civarındadır.

Bursa ilinden Aydın iline otobüsler

Bursa konumundan Aydın konumuna hareket eden otobüslerin çalışma saatleri nelerdir?

Yolculuğun ortlama süresi 6 sa 5 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Aydın konumuna :4 sa 50 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 02:00 olduğunda sonuncusu ise saat 19:00 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa Aydın arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Gün içinde Bursa Aydın arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Aydın konumuna seyahatleriniz için her gün 9 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 9 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Yolculuğunuz boyunca aynı otobüsle devam etmek ve değişim yapmamak istiyorsanız direkt bir hat seçiniz. Buna rağmen, yolculuk daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu güzergahlarda hele ki son dakika karar verdiğiniz yolculuklar için aktarmalı bir sefer seçmek daha uygun olabilir.

Bursa konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 9 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Böylece, tüm yolculuğunuz boyunca aynı otobüste seyahatinize devam edebileceksiniz.