Bursa - Aydın arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 71,24TL
Yolculuk süresi 6 sa 37 dk
Günlük bağlantılar 24
İlk kalkış: 00:15
Son kalkış: 23:57
Mesafe 282km

Virail sizin için, Bursa konumundan Aydın konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Eğer Bursa konumundan Aydın konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Bursa konumundan Aydın konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Aydın konumuna ortalama otobüs biletleri 24,37 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Aydın konumuna, 11,09 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bursa ve Aydın konumlarındaki kalkış istasyonlarının adı nedir?

Bursa - Aydın istikametindeki otobüs hatları Otogarı istasyonundan kalkar ve AYDIN istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Aydın her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 66 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa Aydın arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bursa konumundan Aydın konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Bursa konumundan Aydın konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Aydın konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 19 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 19 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Aydın hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

İlk otobüs Bursa konumundan saatler 00:10 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 23:01 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 6 hours and 18 minutes iken, en hızlı seferler sizi 6 hours and 15 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Bursa konumundan Aydın konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Balıkesir Uludağ, Efe Tur and Pamukkale Turizm ile Bursa Aydın arası otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.