• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Kemer - Antalya arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Antalya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Kemer konumundan Antalya konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Kemer konumundan Antalya konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Kemer ile Antalya ile otobüs

Mesafe 37 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
-
Firma
1
En düşük
-
En yüksek
-
FlyAntalya-logo
FlyAntalya
Süre: 1 saat
Kemer Orange County Resort Hotel - AYT Airport
20:30 - 21:30
129,29 TL
FlyAntalya-logo
FlyAntalya
Süre: 1 saat
Kemer Orange County Resort Hotel - AYT Airport
22:30 - 23:30
129,29 TL

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Kemer konumundan Antalya konumuna otobüsle ulaşmanız kadar sürer. Bu hattaki ilk otobüs saat , sonuncusu ise saatler olduğunda istasyondan ayrılır.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Kemer konumundan Antalya konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?