Otobüs Kemer - Antalya ₺564,12'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺564,12
keşfedin

Kemer - Antalya arası otobüs yolculuğu

Kemer'dan Antalya'ye otobüs ile yolculuk 36,59 km'dir ve 0 sa. 54 dk. sürer. Her gün 26 bağlantıları vardır, ilk kalkış 02:30'de ve sonuncusu 23:30'dedir. Kemer'dan Antalya'ye otobüs ile en az ₺564,12 veya en fazla ₺2.329,16 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺564,12.

En düşük fiyat₺564,12
Yolculuk Süresi0 sa. 54 dk.
Günlük Bağlantı26
En düşük fiyat₺564,12
En yüksek fiyat₺2.329,16
İlk Kalkış02:30
Son Kalkış23:30
Mesafe36,59 km
KalkışKemer
VarışAntalya
FirmaRutan Travel, Transfer2MarketTümü

Kemer - Antalya Otobüs saatleri

Ayrılış tarihi
4 Ara 2023 Pazartesi

Kemer konumundan Antalya konumuna en iyi otobüs bileti teklifleri virail üzerinde

Eğer Kemer konumundan Antalya konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Kemer konumundan Antalya konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Kemer konumundan Antalya konumuna ₺564,12 gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama ₺1.492,26 civarındadır.

Antalya konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Kemer konumunu saat 02:30 olduğunda terk eder, sonuncusu ise 23:30. Yolculuk ortalama 0 sa. 54 dk. kadar sürer. Kemer konumundan ayrılan ilk otobüs saat 02:30 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:30 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 0 sa. 54 dk. sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer :0 sa. 30 dk. gibi bir sürede tamamlanabilir.

Gün içinde Kemer Antalya arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Kemer konumundan Antalya konumuna seyahatleriniz için her gün 26 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 26 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Sonuç olarak, eğer otobüs değişimi yapmak istemiyorsanız direkt hatlardan birini alınız. Yine de, Antalya konumuna gitmeye son dakika kara verdiyseniz, yolculuğunuz biraz daha uzun sürecek olsa da, özellikle daha az aktarma yapacağınız bir bağlantıyı seçerek yolculuğunuzu daha verimli hale getirebilir.

Kemer konumundan Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 26 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 26 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Yani otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kemer ile Antalya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kemer - Antalya arası ucuz otobüs biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kemer - Antalya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kemer - Antalya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kemer - Antalya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:

Kemer şehrinden Antalya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Antalya konumuna otobüsle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Antalya konumuna otobüsle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Otobüs'a göre Kemer - Antalya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.56kg
Otobüs
2.74kg
Uçak
7.32kg
araba
5.85kg

Sıkça Sorulan Sorular

Kemer şehrinden Antalya şehrine otobüs bileti ne kadardır?
Kemer şehrinden Antalya şehrine giden bir otobüs bileti, ₺1.492,26'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺564,12 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kemer ile Antalya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kemer ile Antalya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺564,12'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kemer ve Antalya arası mesafe otobüs ile ne kadar uzunluktadır?
Kemer şehriyle Antalya şehri arası mesafe 36,59 km'dir.
Kemer ve Antalya arasındaki otobüs yolculuğu ne kadar sürer?
Kemer ile Antalya yolculuk ortalama olarak 0 sa. 54 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kemer konumundan Antalya istikametine hangi şirketler hizmet sağlamaktadır?
Kemer - Antalya güzergahı 10 operatör kapsamındadır. Virail'da bu güzargah için bulabileceğiniz operatörler: Rutan Travel, Transfer2Market, Starline, Dogan Touristic Services, TransfersPro, Ece Transfer, Karabag VIP, Transferindex, Amer Travel, 724 Transfer and Can VIP Transfer.
Kemer şehrinden Antalya şehrine günde kaç tane otobüs gidiyor?
Kemer ile Antalya arası günde ortalama 26 bağlantı bulunur.
Kemer konumundan Antalya istikametine giden ilk otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Kemer şehrinden Antalya şehrine en erken otobüs 02:30 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kemer konumundan Antalya istikametine giden son otobüs ne zaman kalkmaktadır?
Kemer şehrinden Antalya şehrine en son otobüs 23:30 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kemer şehrinden Antalya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz otobüs bileti ₺564,12 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kemer şehrinden Antalya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kemer şehrinden Antalya şehrine gitmek için ortalama 26 doğrudan bağlantı vardır.
Kemer ile Antalya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kemer ve Antalya arasında otobüs ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 30 dk.'dır.
Kemer şehrinden Antalya şehrine doğrudan giden bir otobüs var mı?
Evet, Kemer ile Antalya arasında doğrudan bir otobüs vardır.
Kemer ile Antalya arası otobüs yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kemer şehrinden Antalya şehrine olan otobüs yolculuğu 2.74kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.