• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Bursa - Afyon arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail sizin için, Bursa konumundan Afyon konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Bursa Afyon arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Bursa konumundan Afyon konumuna alabileceğim en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Bursa konumundan Afyon konumuna ortalama otobüs biletleri 85,65 TL tutuyor, ama biletleri daha önceden inceleme fırsatınız olursa ya da seyahat tarihleriniz esnekse, Bursa konumundan Afyon konumuna, 42 TL gibi bir ücretle ucuz biletler bulabilme şansınız var.

Bursa ile Afyon ile otobüs

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 4 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış 03:30
Son kalkış 23:59
Mesafe 203 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
9
Firma
5
En düşük
42 TL
En yüksek
103,87 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 4 saat
Otogarı - AFYON
14:00 - 18:00
74,62 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 5 saat
Otogarı - AFYON
17:00 - 22:00
74,62 TL
Metro Turizm-logo
Metro Turizm
Süre: 4 sa 45 dk
Otogarı - AFYON
22:00 - 02:45
74,62 TL
Kontur Turizm-logo
Kontur Turizm
Süre: 3 sa 25 dk
Otogarı - AFYON
09:00 - 12:25
84,01 TL
Kontur Turizm-logo
Kontur Turizm
Süre: 4 saat
Otogarı - AFYON
13:00 - 17:00
84,01 TL
Kontur Turizm-logo
Kontur Turizm
Süre: 3 sa 36 dk
Otogarı - AFYON
23:59 - 03:35
84,01 TL
Pamukkale Turizm-logo
Pamukkale Turizm
Süre: 4 sa 35 dk
Bursa, Turkey - Afyonkarahisar, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar, Turkey
08:30 - 13:05
102,69 TL

Afyon konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Yolculuğun ortlama süresi 4 sa 34 dk kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Afyon konumuna :3 sa 15 dk gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 03:30 olduğunda sonuncusu ise saat 23:59 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa Afyon arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bursa konumundan Afyon konumuna her gün kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Afyon konumuna seyahatleriniz için her gün 9 otobüs bağlantıları mevcuttur. Bu 9 hatlarının çoğunluğu direkt seferlerdir. 0 hatları ise en az bir aktarma yapacağnız seferlerdir. Bu sebeple, eğer yolculuğunuz boyunca otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat teklifi seçmenizi öneririz. Yine de, aktmarlı bir yolculuk seçmek, hattın az değişimi varsa ve yolculuğunuza son dakika karar verdiyseniz daha verimli olabilir.

Bursa konumundan Afyon konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 9 bağlantıları mevcuttur.Lütfen bütün bu 9 bağlantılarındaki hatların direkt seferler olduğunu göz önünde bulundurunuz. Sonuç olarak, hiç bir zaman otobüs değiştirmek zorunda kalmayacaksınız.