Bursa - Ankara arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 73 TL
Yolculuk süresi 6 saat
Günlük bağlantılar 52
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 322km

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Ankara konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 35,75 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 7,96 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Ankara konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı istasyonundan kalkar ve ANKARA istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ilinden Ankara iline otobüsler


Bursa Ankara arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bursa konumundan Ankara konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 24 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 24 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Bursa konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 5 hours and 34 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 4 hours and 31 minutes olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 01:04 olduğunda ,sonuncusu ise 14:04 olduğunda hareket eder.

Bursa konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Çanakkale Truva Turizm, Cizre Nuh İtimat, Lüks Erova Turizm, Patnos Itimat, Dadaş Turizm, Star Batman and Erzincan Başak Turizm ile de, Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.