Bursa - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,43TL
Yolculuk süresi 6 sa 18 dk
Günlük bağlantılar 52
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 322km

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Bursa konumundan Ankara konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 22,10 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 5,36 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Otobüsle Ankara konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Bursa konumundan Ankara konumuna hareket eden otobüsler, Otogarı and Bursa Otogarı istasyonundan kalkar ve ANKARA and Aşti istasyonuna ulaşırlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
162 TL642 TL Tümünü gör 156 TL Tümünü gör 523 TL Tümünü gör
40 TL35 TL Tümünü gör 35 TL Tümünü gör 39 TL Tümünü gör

Bursa Ankara arasındaki yolculuk çok uzun olmadığı için, otobüs iyi bir seçim sayılabilir ama daha fazla teklif ve seyahat edeceğiniz vakit için daha çok alternatif isterseniz, tren ve araç paylaşımı seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.

Bursa konumundan Ankara konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 23 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 23 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

Otobüsle Bursa konumundan Ankara konumuna ulaşmak ortlama 8 hours and 38 minutes kadar sürer, hatta en hızlı seferleri seçebilirseniz bu süre 5 hours olur. İlk otobüs Bursa konumundan saat 12:04 olduğunda ,sonuncusu ise 23:02 olduğunda hareket eder.

Bursa konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Virail'in birçok ortağı arasından Jet Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Öz Elbistan, Lüks Mersin, Patnos Itimat, Dilek Seyahat, Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Balıkesir Uludağ, Pamukkale Turizm and Beydağı Turizm ile de, Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.