Bursa - Ankara arası otobüs bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Ankara şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 32 TL
Yolculuk süresi 6 saat
Günlük bağlantılar 52
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 322km

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa - Ankara istikametindeki otobüs hatları Otogarı istasyonundan kalkar ve ANKARA istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bursa ilinden Ankara iline otobüsler


Bursa ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Bursa Ankara arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 20 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 20 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Ankara hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 5 hours and 34 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna 4 hours and 31 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 01:04 olduğunda sonuncusu ise saat 14:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Bursa konumundan Ankara konumuna, ortaklarımızdan Çanakkale Truva Turizm, Cizre Nuh İtimat, Lüks Erova Turizm, Patnos Itimat, Dadaş Turizm, Star Batman and Erzincan Başak Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.