Bursa - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 34,43TL
Yolculuk süresi 6 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 52
İlk kalkış: 01:00
Son kalkış: 23:59
Mesafe 322km

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs bileti almak: virail ile çok daha kolay.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Bursa konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Ankara konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Bursa - Ankara istikametindeki otobüs hatları Otogarı and Bursa Otogarı istasyonundan kalkar ve ANKARA and Aşti istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Bursa - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
155 TL594 TL Tümünü gör 160 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör
35 TL40 TL Tümünü gör 40 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Bursa ve Ankara arası gibi görece kısa mesafeli yolculuklarda, daha ucuz bir alternatif olan araç paylaşımını ya da çevre dostu trenle yolculuk seçeneğini de düşünebilirsiniz.

Gün içinde Bursa Ankara arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Bursa konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 24 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 24 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Sonuç olarak, çok az bağlantının bulunduğu ve biletinizi almaya geç kaldığınız durumlarda, daha uzun sürecek olmasına rağmen, bir kez aktarma yapacağınız bir hat sizin için en uygun seçenek olabilir. Ama önceliğiniz yolculuğunuz süresince aynı otobüste kalmak ise sizin için en uygun sefer direkt hatlar olacaktır.

Bursa - Ankara hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Yolculuğun ortlama süresi 7 hours and 47 minutes kadardır, ama en hızlı bağlantılar sizi Ankara konumuna 5 hours gibi bir sürede ulaştırabilir. İlk otobüs saat 12:04 olduğunda sonuncusu ise saat 23:04 olduğunda istasyondan ayrılır.

Bursa konumundan Ankara konumuna hangi şirketlerle seyahat edebilirsiniz?

Bursa konumundan Ankara konumuna, ortaklarımızdan Jet Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Öz Elbistan, Lüks Mersin, Patnos Itimat, Dilek Seyahat, Medine Turizm, Beydağı Turizm, Malatya Zafer Turizm, Balıkesir Uludağ, Lüks Artvin Seyahat and Pamukkale Turizm otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz.