• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Diyarbakır - Batman arası otobüs bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Otobüs

Bugün

İle Otobüs

Yarın

İle Otobüs

2 Gün

Rentalcars.com

Batman şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Virail ile Diyarbakır konumundan Batman konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Eğer Diyarbakır konumundan Batman konumuna düşük maliyetli otobüs biletleri arıyorsanız, virail tam da ihtiyacınız olan site. Birçok sağlayıcının tekliflerini birbiriyle karşılaştırarak bütçeniz ve seyahat takviminiz için en iyi çözümü bulabilirsiniz.

Diyarbakır ile Batman ile otobüs

Mesafe 80 km

bus ile Seyahat Detayları

Rotalar
-
Firma
-
En düşük
-
En yüksek
-
Has Diyarbakir-logo
Has Diyarbakir
Süre: 2 saat
Diyarbakır Otogarı - Başti, Batman Otogarı
20:00 - 22:00
27,61 TL
Star Diyarbakir-logo
Star Diyarbakir
Süre: 2 saat
Diyarbakır Otogarı - Başti, Batman Otogarı
21:30 - 23:30
27,61 TL
Has Diyarbakir-logo
Has Diyarbakir
Süre: 2 saat
Diyarbakır Otogarı - Başti, Batman Otogarı
22:15 - 00:15
27,61 TL
Yeni Diyarbakır Seyahat-logo
Yeni Diyarbakır Seyahat
Süre: 2 saat
Diyarbakır Otogarı - Başti, Batman Otogarı
23:30 - 01:30
27,61 TL

Diyarbakır - Batman hattındaki otobüslerin çalışma saatleri nedir?

Diyarbakır Batman arası yolculuk kadar sürer. İlk otobüs Diyarbakır konumundan saatinde ayrılırken, sonuncusu saatler gösterdiğinde istasyondan ayrılır.

Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Diyarbakır konumundan Batman konumuna otobüs yolculuğu için günlük kaç bağlantı bulunmaktadır?