Diyarbakır - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 100,92TL
Yolculuk süresi 13 sa 43 dk
Günlük bağlantılar 40
İlk kalkış: 10:30
Son kalkış: 21:30
Mesafe 675km

Virail ile Diyarbakır konumundan Ankara konumuna otobüs biletlerinizi bulun.

Virail, sizin için, 200 sağlayıcıyı karşılaştırıp, ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilecek olanını bulur. Sonuçları, bütçenize göre filtreleyip, Diyarbakır konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuğu seçebilirsiniz.

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna düşük bütçeli otobüs biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Diyarbakır konumundan Ankara konumuna 15,71 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 20,11 TL civarındadır.

Otobüsle Ankara konumuna seyahat ederken hangi kalkış ve varış istasyonları kullanılıyor?

Diyarbakır konumundan Ankara konumunda seferler düzenleyen otobüs hatları, Diyarbakır Otogarı ve ANKARA istasyonlarını kullanırlar.

Bilet fiyatı : Diyarbakır - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
320 TL508 TL214 TL237 TL262 TL633 TL457 TL
47 TL Tümünü gör 47 TL Tümünü gör 47 TL47 TL Tümünü gör

Diyarbakır ilinden Ankara iline otobüsler


Diyarbakır Ankara arasındaki gibi kısa süreli yolculuklarınız için, trenle ya da araç paylaşımıyla seyahat etmeyi seçebilirsiniz . Yolculuk için biraz daha para harcamak, tatilinizi daha konforlu geçirmenizi sağlayabilir.

Bu kadar uzun yolculuklar için otobüsle seyahat en iyi çözüm olmayabilir. Uçakla yolculuğa bir göz atın: biraz da şansla, Diyarbakır Ankara arası indirimli uçak biletleri bulaiblir, yolculuğunuzu çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Diyarbakır konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 5 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 5 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Diyarbakır - Ankara hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Diyarbakır konumundan ayrılan ilk otobüs saat 14:09 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 21:09 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 14 hours and 3 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 10 hours and 24 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Diyarbakır konumundan Ankara konumuna götürür?

Virail'in birçok ortağı arasından Has Diyarbakir, Diyarbakır Barış, Can Diyarbakır Turizm, Star Diyarbakir, Lüks Batman Seyahat, Lider Siirt Turizm and Özlem Diyarbakır ile de, Diyarbakır konumundan Ankara konumuna otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.